×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Kolejne ulice w śródmieściu do remontu

opublikowano: 04.12.2019 09:13 · zmodyfikowano: 04.12.2019 09:49 · wiadomość archiwalna

W przyszłym roku kolejne ulice w śródmieściu zostaną wyremontowane. Po otwarciu ulicy Małkowskiego idziemy za ciosem i do 18 grudnia czekamy na oferty dla zadania „Przebudowa ulicy Ściegiennego, Boh. Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego”.

W ramach przebudowy ulice i chodniki zmienią się diametralnie. Przestrzeń będzie przyjemniejsza dla mieszkańców naszego miasta i turystów. W zakresie umowy będzie przebudowa jedni, chodników, sieci wodociągowej i kanalizacji deszczowej oraz kolidującego uzbrojenia. W okolicy pojawią się nowe nasadzenia i elementy małej architektury — ławki, donice, kosze na śmieci. Po zmianach ruch na przebudowanych ulicach będzie uspokojony, a parkowanie uporządkowane.

Termin wykonania przedmiotu umowy to 20 miesięcy licząc od dnia przekazania placu budowy.

przewiń do góry