×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Historia o psie, który jeździł radiowozem

opublikowano: 19.12.2019 12:13 · zmodyfikowano: 19.12.2019 12:26 · wiadomość archiwalna

Fido

Fido ma zaledwie 3 miesiące, a przygodami mógłby obdzielić niejednego dorosłego psa. Został znaleziony przez Panią Stanisławę i przygarnięty pomimo trudności, jakie ma starsza Pani. W czwartek zwierzaka i jego właścicielkę spotkała kolejna, nieprzyjemna sytuacja, która ostatecznie zakończyła się szczęśliwie dzięki pracownikom ZDiTM. Przedstawiamy świąteczną historię z happy endem.

Pani Stanisława znalazła pieska zamkniętego w torbie podróżnej, która dodatkowo była wrzucona do głębokiego dołu. Pomimo podeszłego wieku i problemów postanowiła przygarnąć zwierzaka. W czwartek podczas podróży autobusem linii 75 starsza Pani doznała urazu. Pojazd musiał gwałtownie hamować, co spowodowało upadek pasażerki. Po przyjedzie karetki okazało się, że Pani Stanisława musi być przewieziona do szpitala, a piesek, z którym podróżowała trafi tymczasowo do schroniska. Właścicielka zwierzaka odmówiła ratownikom medycznym z obawy o swojego pupila. Pracownik Nadzoru Ruchu, który był na miejscu postanowił zaopiekować się psem na czas przyjazdu syna poszkodowanej. I tak Fido trafił do ZDiTM. Szczeniak miał u nas doskonałą opiekę i na krótką chwię stał się ulubieńcem pracowników.

Pani Stanisława w wyniku hamowania wybiła sobie dwa palce. Po 2 godzinach przyjechała po swojego pupila, a pracownik ZDiTM szczęśliwie dowiózł ją do domu.

przewiń do góry