×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

3 chętnych na remont chodnika

opublikowano: 31.01.2020 13:47 · zmodyfikowano: 31.01.2020 13:55 · wiadomość archiwalna

3 firmy zgłosiły się do realizacji zadania „Przebudowa chodnika na ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego w Szczecinie na odcinku od ul. Gen. Sikorskiego do al. Piastów przy rektoracie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego”. Jedna z ofert mieści się w zakładanym budżecie, co oznacza, że wiosną powinny wystartować roboty poprawiające komfort pieszych w tym rejonie.

Celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa pieszych poprzez przebudowę chodnika, który dzisiaj jest nierówny i wykonany z różnych rodzajów płytek, płyt granitowych i kostki. W ramach tego przedsięwzięcia planuje się roboty rozbiórkowe przygotowujące i oczyszczające podłoże pod konstrukcję chodnika, wymianę nawierzchni chodnika zgodnie z katalogiem nawierzchni miejskich w Szczecinie oraz regulację i wymiana włazów sieci.

Prace zostaną przeprowadzone w dwóch etapach:

Wykonawca będzie miał na zrealizowanie prac 60 dni kalendarzowych, liczonych od dnia przekazania placu budowy, który planowany jest na 1 kwietnia.

Oferty zostały złożone przez:

Na to zadanie Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zamierzał przeznaczyć kwotę 782 000,00 zł. Trwa weryfikacja dokumentów przetargowych.

przewiń do góry