×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Aż 6 chętnych na remont ulicy Jarogniewa

opublikowano: 17.03.2020 10:18 · zmodyfikowano: 17.03.2020 10:24 · wiadomość archiwalna

Aż 6 firm jest zainteresowanych przebudową jezdni oraz chodników na ulicy Jarogniewa. Trwa weryfikacja dokumentacji przetargowej na zadanie wyczekiwane przez mieszkańców osiedla.

W planach jest przebudowa jezdni oraz chodników na ulicy Jarogniewa. Chodzi o odcinek od ulicy Świętoborzyców do ulicy Wilczej. W ramach zadania wyremontowana ma zostać nie tylko jezdnia i chodniki, ale również oświetlenie uliczne i kanalizacja deszczowa oraz miejsca postojowe. Pojawią się także elementy uspokojenia ruchu oraz mała architektura — kosze, ławki i stojaki rowerowe.

Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 3 050 934,00 zł. Trwa weryfikacja dokumentacji przetargowej oraz możliwości finansowych jednostki.

Ofert zostały złożone przez firmy:

przewiń do góry