×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Postępowanie na remont ulicy Staromiejskiej

opublikowano: 05.05.2020 15:38 · zmodyfikowano: 05.05.2020 16:07

Potencjalny wykonawca będzie miał 5 miesięcy na remont ulicy Staromiejskiej. Trwa postępowanie na zadanie, które będzie realizowane przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Na oferty czekamy do 14 maja.

Projektowane rozwiązanie przewiduje remont istniejących chodników oraz jezdni i oświetlenia na ul. Staromiejskiej. W ramach zadania zostały zaprojektowane dodatkowe wpusty deszczowe oddające wodę opadową do systemu kanalizacji deszczowej.

Ponadto w ramach inwestycji pod nadzorem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji zostanie wykonana:

Zadanie zostanie realizowane na podstawie porozumienia wspólnie przez ZWiK i ZDiTM. Termin realizacji to 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Na oferty czekamy na 14 maja.

przewiń do góry