×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Start robót na ulicy Hrubieszowskiej

opublikowano: 14.05.2020 17:40 · zmodyfikowano: 14.05.2020 20:24

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Hrubieszowskiej. Na zrealizowanie zadania prowadzonego przez ZDiTM i ZWiK wykonawca będzie miał 7 miesięcy.

Zakresem prac objęta jest:

Utrudnienia w ruchu

Jednocześnie od 18.05.2020 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Prace w etapie 1 polegają na przebudowie ul. Hrubieszowskiej (bocznej) na odcinku od skrzyżowania z ul. Hrubieszowską do skrzyżowania z ul. Lubelską. W związku z tym ul. Hrubieszowska (boczna) na wskazanym odcinku zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Wyznaczone objazdy prowadzą ulicami Lubelską, Spiską i Hrubieszowską.

Zadanie realizowane wspólnie przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wykonawca robót, firma ELBUD SZCZECIN Sp. z o.o. ma 7 miesięcy na wykonanie zadania, którego wartość umowna to 4 298 782,95 zł brutto.

przewiń do góry