×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Drogowcy wkraczają do akcji. Na pierwszy rzut ulica Przestrzenna

opublikowano: 28.05.2020 08:09 · zmodyfikowano: 28.05.2020 08:52

W poniedziałek rozpoczną się prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Przestrzennej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość. Jest to pierwsza z kilku ulic, które zyskają w tym roku nową nakładkę.

W ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Roboty rozpoczną się w 1 czerwca po szczycie komunikacyjnym, od strony ulicy Eskadrowej. Wykonawca będzie starał prowadzić je w taki sposób, aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze.

Prace będą prowadzone głównie wieczorem i w nocy, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych Drogowców będzie można jednak spotkać także w ciągu dnia.

W ramach bieżącego utrzymania dróg w planach na ten rok jest również remont ulicy Tczewskiej, Anieli Krzywoń, Kostki- Napierskiego, Ludowej, Dębogórskiej, Wiszesława, Lipowej, Łuczniczej, Owocowej, Unisławy i Stoisława. Remontowane będą najbardziej zniszczone odcinki ulic.

Prace wykonuje firma Strabag w ramach umowy na bieżące utrzymanie ulic.

przewiń do góry