×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Prace ZWiK. Utrudnienia na ulicy Jodłowej

opublikowano: 28.05.2020 08:44 · zmodyfikowano: 28.05.2020 08:52

Informujemy, że dnia 1 czerwca zostanie wprowadzony pierwszy etap czasowej organizacji ruchu na ulicy Jodłowej. Prace przewidują remont nawierzchni oraz przebudowę i renowację sieci wodno-kanalizacyjnej ul. Jodłowej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kaliny do skrzyżowania z ul. Kłosową. Pierwszy etap przewiduje zajęcie jezdni i chodników oraz wyłączenie tego fragmentu ulicy z ruchu.

Ma to związek z zadaniem pod nazwą „Modernizacja ul. Jodłowej w Szczecinie poprzez budowę jezdni i chodników” które, będzie realizowane w ramach zadania pn. „Renowacja sieci kanalizacyjnej w Szczecinie — Etap I i Etap III (zaprojektuj i wybuduj)” oraz „Renowacja i budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci wodociągowej (zaprojektuj i wybuduj) wraz z przebudową jezdni i chodników w ul. Jodłowej” prowadzonego przez ZWiK.

przewiń do góry