×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Rondo na ulicy Kablowej

opublikowano: 08.06.2020 12:07 · zmodyfikowano: 08.06.2020 12:20

Skrzyżowanie o ruchu okrężnym pojawi się w ciągu ulicy Kablowej, na wysokości wyjazdu z drogi wewnętrznej, przy której zlokalizowanych jest kilka dużych firm. Wprowadzanie zmian potrwa kilka dni i odbędzie się przy sprzyjających warunkach pogodowych.

W pierwszym etapie nastąpi likwidacja starego oznakowania poziomego i pionowego oraz montaż nowego oznakowania pionowego, a na końcu – wprowadzanie oznakowania poziomego. Rondo posiadać będzie wyspę centralną w postaci zieleńca. Średnica wewnętrzna ronda to 11,5 metra, średnica zewnętrzna – 18 metrów.

Powodem wprowadzenia ronda jest rosnące natężenie ruchu w tym rejonie, szczególnie pojazdów ciężarowych, kursujących do pobliskich firm. O zmianę i usprawnienie przejazdu w tym miejscu wnioskowali mieszkańcy Os. Kasztanowego. 

przewiń do góry