×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Kolejny etap prac na ulicy Hrubieszowskiej

opublikowano: 13.07.2020 14:50

Hrubieszowska

Trwają prace na ulicy Hrubieszowskiej. Widoczne są roboty rozbiórkowe w bocznej części tej ulicy, prowadzona jest budowa chodników i parkingów. Jednocześnie trwa przebudowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji deszczowej. We wtorek wykonawca przystępuje do kolejnego etapu robót, co wiąże się z nowymi utrudnieniami w ruchu.

Kolejny etap organizacji ruchu obejmuje przebudowę skrzyżowania ul. Hrubieszowskiej z ulicą Hrubieszowską (boczną). W związku z prowadzonymi robotami jezdnia na odcinku od skrzyżowania z ul. Hrubieszowską boczną do wysokości wjazdu na stację Orlen zostanie całkowicie wyłączona z ruchu wszelkich pojazdów, z wyłączeniem pojazdów budowy.

Przypominamy, że zakresem prac objęta jest:

Zadanie realizowane wspólnie przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wykonawca robót, firma ELBUD SZCZECIN Sp. z o.o. ma 7 miesięcy na wykonanie zadania, którego wartość umowna to 4.298.782,95 zł brutto.

przewiń do góry