×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nowe miejsca postojowe

opublikowano: 08.02.2021 13:01 · zmodyfikowano: 08.02.2021 13:23

parking

Choć nie ma jeszcze pełnego oznakowania, a roboty nie dobiegły końca kierowcy mogą już korzystać z nowego parkingu w okolicy Przedszkola Publicznego 73.

Nowy chodnik, miejsca postojowe oraz wyniesienie jezdni — to tylko część zmian, które pojawiły się w rejonie ulic Miedzianej i Ceglanej. Nieuporządkowany dotąd plac manewrowy zmienił swoje zastosowanie i w pełni służy mieszkańcom.

W ramach inwestycji istniejący plac manewrowy przed Przedszkolem Publicznym nr 73 został poddany przebudowie. Pojawiło się na nim łącznie 29 miejsc do parkowania oraz nowe chodniki, które umożliwią bezpieczne dojście do placówki. Do tego wyniesiona jezdnia, zawężenia i słupki uniemożliwiające parkowanie w niedozwolonych miejscach.

Prace na ulicy Miedzianej i Ceglanej, związane szczególnie z oznakowaniem, będą prowadzone jeszcze przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

przewiń do góry