Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 13 maja (12.05.2021)

Informujemy, że w związku z planowanymi na 13 maja zgromadzeniami mogą występować utrudnienia w ruchu i czasowe wstrzymanie komunikacji miejskiej. Wstrzymanie i wznowienie ruchu komunikacji miejskiej odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM. Prosimy o szczególną uwagę.

W piatek ZDiTM nieczynny dla interesantów (28.04.2021)

Informujemy, że w najbliższy piątek 30 kwietnia interesanci nie załatwią spraw w Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego, czynna będzie jedynie kasa biletowa. Zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu Pracy wyznaczenie dnia wolnego nastąpiło w zamian za święto przypadające w dniu wolnym od pracy, tj. w sobotę 1 maja 2021 r. Kasy biletowe, w tym ta w budynku przy Klonowica 5, będą czynne bez zmian. Jednocześnie przypominamy, 1 i 3 maja komunikacja miejska funkcjonuje według rozkładów świątecznych, a kasy biletowe będą zamknięte.

Utrudnienia na ulicy Hrubieszowskiej (22.04.2021)

Przed nami ostatnie prace związane z przebudową ulicy Hrubieszowskiej. Na kolejne dni zaplanowane jest układanie nawierzchni, dlatego kierowcy muszą spodziewać się dodatkowych utrudnień.

Niespełna tydzień do rozpoczęcia robót na Bolesława Śmiałego (15.04.2021)

W najbliższy wtorek 20 kwietnia zostanie wprowadzony pierwszy etap czasowej organizacji ruchu związanej w przebudową kolejnego kwartału ulic. Utrudnień należy spodziewać się w rejonie ulicy Bolesława Śmiałego.

Drogowcy na ulicy Gdańskiej (13.04.2021)

W najbliższy czwartek rozpocznie się frezowanie kolejnej ulicy w naszym mieście. Tym razem drogowcy będą prowadzili swoje roboty w ramach bieżącego utrzymania na nitce wjazdowej ulicy Gdańskiej. Prosimy kierowców o uwagę.

Utrudnienia na ulicy Hrubieszowskiej (12.04.2021)

We wtorek zostanie wprowadzony kolejny etap organizacji ruchu na ulicy Hrubieszowskiej. Ten etap prac związany jest z koniecznością wykonania brakującego odcinka kanalizacji deszczowej, a to spowoduje dodatkowe utrudnienia dla kierowców. Przed nami ostatni miesiąc robót.

Wesołych Świąt! (02.04.2021)

Słonecznych, pięknych Świąt, pełnych spokoju i zdrowia oraz wiosennej energii życzy dyrekcja i pracownicy ZDiTM.

Uwaga na drogowców. Start wymiany nakładek (02.04.2021)

Najbliższe dni to start prac związanych z wymianą nawierzchni w Szczecinie. Nowe nakładki pojawią się w tym roku na kilkunastu ulicach. Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy. Na pierwszy ogień ulica Wyszyńskiego. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

Roboty bitumiczne na ulicy Jodłowej (19.03.2021)

Informujemy, że na najbliższy poniedziałek planowane jest rozpoczęcie robót bitumicznych na ul. Jodłowej. Wykonywana będzie warstwa wiążąca na całym odcinku, na którym prowadzone są roboty związane z remontem nawierzchni oraz przebudową i renowacją sieci wodno-kanalizacyjnej. Stosowne informacje zostały wcześniej przekazane spółdzielniom i mieszkańcom.

Utrudnienia na ulicy Mickiewicza (15.03.2021)

Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, we wtorek rozpoczną się prace związane z frezowaniem części nawierzchni na ulicy Mickiewicza w kierunku Krzekowa. Roboty mają związek z zadaniem poprawiającym bezpieczeństwo na skrzyżowaniu ulic Brzozowskiego/Łukasińskiego.

przewiń do góry