przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Ruch wahadłowy na ulicy Szczawiowej (10.12.2018)

Informujemy, że 11 i 12 grudnia na ulicy Szczawiowej, na wysokości wiaduktu, wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Ma to związek z rozbiórką starego ogrodzenia. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Police w niedzielę bez komunikacji miejskiej (07.12.2018)

W związku z ewakuacją i wyłączeniem z ruchu części Polic w niedzielę od godziny 9:00 skróceniu ulegną trasy linii 101, 102, 103, 106 i 107. Linie 101 i 107 bez zmian kursować będą na trasie Plac Rodła — Police Mścięcino Krzyżówka.

Utrudnienia w ruchu 8 grudnia (04.12.2018)

W związku z planowanymi na 8 grudnia wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach. Kierowców i pasażerów prosimy o cierpliwość, ponieważ w czasie przemarszu będą występowały czasowe wstrzymania ruchu.

Utrudnienia na ulicy Klonowica (29.11.2018)

W poniedziałek rozpocznie się frezowanie na kolejnej ulicy. Tym razem remontowana będzie Klonowica — odcinek od skrzyżowania z ulicą Wernyhory do ulicy Żołnierskiej. W związku z tym zmieni się lekko trasa autobusu linii 60.

Granitowa otwarta (17.11.2018)

Informujemy, że w sobotę rano ulica Granitowa została otwarta.

Utrudnienia na ulicy Kolumba (16.11.2018)

Przez kilka dni w Szczecinie kręcone będą zdjęcia do filmu fabularnego „Mydło”. W związku z tym w piątek, w kilku miejscach w centrum miasta, kierowcy mogą natrafić na niewielkie utrudnienia w ruchu. 

Ulica Granitowa zamknięta (13.11.2018)

W związku z poważną awarią wodociągów przy posesji 37 ulica Granitowa jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Pomiędzy ulicą Złotą a rondem Ułanów Podolskich uruchomiony został specjalny bus, który jeździ co 20 min. Linie 64 i 66 kursują na odcinkach Klucz Autostrada — Złota i Rondo Ułanów Podolskich — Dąbie Osiedle/Osiedle Bukowe. Apelujemy do kierowców, aby omijali tę okolicę, skorzystali z tras alternatywnych.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 9-12 listopada (08.11.2018)

W związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości 11 listopada wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W najbliższych dniach należy się także spodziewać z utrudnień w ruchu. Informujemy, że 11 i 12 listopada autobusy i tramwaje jeżdżą według świątecznych rozkładów jazdy, a kasy bietowe ZDiTM będą nieczynne. 

Utrudnienia na Szosie Stargardzkiej (02.11.2018)

W poniedziałek wieczorem rozpocznie się frezowanie na kolejnej ulicy. Tym razem remontowana będzie Szosa Stargardzka — odcinek od skrzyżowania z ul. Przyszłości do mostu nad rzeką Płonią (kierunek na Stargard). Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

Usuwanie usterek na ulicy Mickiewicza (30.10.2018)

W najbliższych dniach kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na ulicy Mickiewicza w okolicy rynku Pogodno. Wykonawca rozpoczął usuwanie usterek ujawnionych podczas procedury odbiorowej zadania „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ciągu ul. Mickiewicza w Szczecinie”.

przewiń do góry