×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

Tramwaj walentynkowy (11.02.2019)

W walentynki często szuka się wyjątkowych pomysłów na wyznanie miłości, ciekawą randkę lub niezapomniane miejsce na oświadczyny. Inspiracją może być propozycja spółki Tramwaje Szczecińskie — Walentynkowy tramwaj, który będzie jeździł po naszym mieście już 14 lutego.

Uczyli o pierwszej pomocy w komunikacji miejskiej (10.01.2019)

Zdolną młodzież trzeba wspierać! Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego włączył się w akcję „Nawet dziecko to potrafi”, dzięki czemu przygotowany przez szczecińskich uczniów przekaz dotyczący pierwszej pomocy dotarł do tysięcy osób. Czas na podsumowanie kampanii społecznej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Specjalny autobus na WOŚP (09.01.2019)

Informujemy, że 13 stycznia na trasie ul. Tkacka — Łasztownia uruchomiona zostanie darmowa linia specjalna. Udających się na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (03.01.2019)

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 6 stycznia w godzinach 11:30–14:30 ulicami miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu.

Szansa na kolejne elektryczne samochody (03.01.2019)

Dwie firmy zgłosiły się do przetargu zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych o napędzie w 100% elektrycznym wraz z akumulatorami. To kolejne ekologiczne pojazdy, które mają się pojawić w naszym mieście.

Organizacja ruchu i komunikacja miejska — Sylwester (27.12.2018)

Ze względów bezpieczeństwa na czas miejskiego Sylwestra zamknięte zostaną dla ruchu samochodowego ulice okalające Jasne Błonia. Na uczestników zabawy sylwestrowej będą czekały dodatkowe autobusy.

Wesołych Świąt! (24.12.2018)

Pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Spotkań w gronie bliskich oraz spokoju i pomyślności w 2019 roku życzy dyrekcja i pracownicy ZDiTM.

Kolejne udogodnienia dla kierowców (20.12.2018)

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego do końca tygodnia uruchomi kolejne liczniki dla kierowców. W Szczecinie będą łącznie 52 skrzyżowania z urządzeniami wyświetlającymi czas światła zielonego.

Ostatnia szansa na podróż świątecznym tramwajem (20.12.2018)

Wielka, czerwona czapka i setki światełek na wagonie historycznym — to szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Mikołajkowy tramwaj kolejny raz wyjedzie na trasę. Spółka Tramwaje Szczecińskie zaprasza na ostatnią, magiczną przejażdżkę już w jutro!

Małe wiatki dla „pomarańczek” (19.12.2018)

W Szczecinie pojawiły się pierwsze, małe wiatki. Co ciekawe, nie są one zlokalizowane na samych przystankach. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego przygotował specjalne miejsca do odpoczynku dla popularnych „pomarańczek”, czyli osób, które w rejonie szkół pomagają dzieciom bezpiecznie przejść przez jezdnię.

przewiń do góry