×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu (02.07.2019)

W związku z organizacją Rajdu Pekin — Paryż dnia 4 lipca informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Przetarg na przebudowę ulicy Grota-Roweckiego (27.06.2019)

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawił się przetarg pod nazwą „Przebudowa ul. Generała Grota-Roweckiego w Szczecinie”. Zadanie poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja będzie dofinansowana w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

Utrudnienia w ruchu 28.06–1.07 (27.06.2019)

W związku z wydarzeniami planowanymi na najbliższe dni informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Roboty torowe i utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Bolesława Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy (26.06.2019)

W najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z remontem układu torowego na skrzyżowaniu ulicy Bolesława Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy. W związku z tym od najbliższej soboty kierowcy muszą spodziewać się utrudnień, a pasażerowie przygotować do zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Prace będą trwały do końca sierpnia.

5. Sanprobi Maraton Szczeciński (19.06.2019)

W związku Organizacją 5. Sanprobi Maratonu Szczecińskiego w niedzielę 23 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 103, 106 i 107 w Policach.

Kolejne zmiany na Pogodnie (19.06.2019)

W najbliższy poniedziałek wprowadzone zostaną zmiany w rejonie robót prowadzonych na Pogodnie. Ma to związek z kolejnym etapem prac, w jaki wchodzi wykonawca.

Zmiany w rejonie węzła Łękno. Utrudnienia dla kierowców i zmiany w komunikacji miejskiej (19.06.2019)

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac związanych z instalacjami podziemnymi, od najbliższego piątku wystąpią kolejne utrudnienia w ruchu w okolicy budowanego Węzła Łękno. Z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Zaleskiego leżący po północnej stronie alei Wojska Polskiego. Zmiany obejmą także komunikację miejską

Boże Ciało — utrudnienia (18.06.2019)

Przypominamy, że 20 czerwca kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się utrudnień związanych z procesjami religijnymi. Wstrzymania ruchu będą przeprowadzane przez służby dynamicznie. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Przebudowa ulicy Drozdowej (17.06.2019)

W poniedziałek nastąpiło przekazanie placu budowy dla zadania „Rozbudowa i przebudowa drogi, chodnika oraz budowa oświetlenia w ciągu ulicy Drozdowej w Szczecinie”. To oznacza, że w najbliższych dniach rozpoczną się prace, a także utrudnienia związane z robotami.

Kolejny etap prac na ulicy Małkowskiego (11.06.2019)

Rozpoczęły się prace rozbiórkowe na kolejnej części ulicy Małkowskiego. Wiąże się to z zamknięciem fragmentu pomiędzy ulicą Królowej Jadwigi a aleją Piastów. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i stosowanie się do nowego oznakowania.

przewiń do góry