×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Start robót w Podjuchach (19.05.2020)

W najbliższą środę wprowadzony zostanie pierwszy etap czasowej organizacji ruchu dla robót związanych z budową nowej pętli wraz zagospodarowaniem terenu w Podjuchach. Wykonawca rozpocznie prace od przygotowania zaplecza budowy, geodezyjnego wytyczenia zakresu robót, inwetaryzacji, przeprowadzenia kontroli ornitologicznej oraz robót przygotowawczych.

Ulica Granitowa. Zmiany w organizacji ruchu (18.05.2020)

We wtorek 19 maja br., w związku z pracami przy budowie Węzła Granitowa, na ulicy Granitowej wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Nowe rondo półturbinowe (14.05.2020)

W nocy z 15 na 16 maja na rondzie Hakena nastąpi wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w postaci półturbiny. Rozwiązanie to od prawie roku funkcjonuje na rondzie Uniwersyteckim i pl. Grunwaldzkim.

Start robót na ulicy Hrubieszowskiej (14.05.2020)

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Hrubieszowskiej. Na zrealizowanie zadania prowadzonego przez ZDiTM i ZWiK wykonawca będzie miał 7 miesięcy.

Nowa jakość w Podjuchach. Plac budowy przekazany (13.05.2020)

Parking park and ride, nowa pętla autobusowa z zagospodarowaniem terenu, nowe jezdnie, chodniki i oświetlenie — to wszystko powstanie w Podjuchach. W środę przekazany został plac budowy na zadanie „Budowa węzła przesiadkowego stacja Podjuchy wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu na linii kolejowej 273 w ramach projektu »Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351« w formie zaprojektuj i wybuduj”.

Prace w śródmieściu postępują (12.05.2020)

Prace w śródmieściu postępują. Każdego dnia widać kolejne fragmenty, które zmieniają swoje oblicze. Zadanie pod nazwą „Przebudowa ulicy Ściegiennego, Boh. Getta Warszawskiego oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Małkowskiego do ulicy Ściegiennego” rozłożone jest na cztery etapy.

Przebudowa ulicy Jarogniewa coraz bliżej (06.05.2020)

Nowa jezdnia, chodniki, uspokojenie ruchu i uporządkowanie parkowania — to główne założenia inwestycji, która będzie realizowana na ulicy Jarogniewa. W środę została podpisana umowa z wykonawcą, a w najbliższych dniach przekazany będzie plac budowy.

Postępowanie na remont ulicy Staromiejskiej (05.05.2020)

Potencjalny wykonawca będzie miał 5 miesięcy na remont ulicy Staromiejskiej. Trwa postępowanie na zadanie, które będzie realizowane przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Na oferty czekamy do 14 maja.

Nowe miejsca parkingowe w Zdrojach (27.04.2020)

W poniedziałek przekazany został plac budowy w ramach przebudowy terenu obok dworca PKP w Zdrojach. Za 90 dni pojawią się tam nowe miejsca postojowe, jezdnie manewrowe, wyremontowany zostanie zjazd oraz chodnik.

Zakończenie prac na Grota-Roweckiego coraz bliżej (20.04.2020)

Gotowa jest już kanalizacja deszczowa i zakończone są prace związane z wykonaniem nowej sieci oświetlenia ulicznego na przebudowywanej ulicy Grota-Roweckiego. Roboty bitumiczne, bez warstwy ścieralnej, oraz brukarskie także już za wykonawcą. Oddanie ulicy do użytku zbliża się wielkimi krokami.

przewiń do góry