×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 27–28 września (23.09.2019)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2019/2020 Akademii Morskiej informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej w dniach 27–28 września.

Prace na ulicy Drozdowej (20.09.2019)

Zmienia się ulica Drozdowa. Obecnie realizowane są roboty na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną. Zakończyła się cześć dotycząca wykonania kanalizacji deszczowej (wpusty deszczowe), jest już okablowanie i słupy pod oświetlenie uliczne.

Węzeł Łękno — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (20.09.2019)

Od poniedziałku 23 września br. w związku z budową węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zmiany dotyczyć będą również komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 19-23 wrześna (18.09.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń w rejonie Wałów Chrobrego i ulicy Jana z Kolna oraz w centrum miasta informujemy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Utrudnienia w ruchu 13–16 września (12.09.2019)

W związku z organizacją wydarzeń w dniach 13–16 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Zaglądamy na ulicę Małkowskiego (11.09.2019)

Trwają prace związane z przebudową ważnej części śródmieścia. Odcinek ulicy Małkowskiego od al. Piastów do ul. Bogusława X oraz ul. Królowej Jadwigi od ul. Krzywoustego do ul. Małkowskiego zmienia się diametralnie, a niebawem będzie przestrzenią przyjazną dla pieszych.

Start robót na Grota-Roweckiego (06.09.2019)

Przebudowa drogi, miejsc postojowych, ciągów pieszych wraz z odwodnieniem, budowa elementów uspokojenia ruchu, przebudowa zjazdów oraz remont kładki dla pieszych zlokalizowanej nad rurociągiem ciepłowniczym wraz z dostawaniem jej dla osób niepełnosprawnych — to zmiany, które będą widoczne na ulicy Grota-Roweckiego. W najbliższy wtorek wykonawca rozpocznie swoje prace.

Moc atrakcji w zajezdniach (06.09.2019)

Parady, pokazy sprzętu i taboru, atrakcje dla najmłodszych, wspólne malowanie autobusu, słodki poczęstunek — to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających w najbliższy weekend zajezdnie autobusowe i tramwajową. W imieniu miejskich spółek przewozowych serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie.

przewiń do góry