×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Start robót na Grota-Roweckiego (06.09.2019)

Przebudowa drogi, miejsc postojowych, ciągów pieszych wraz z odwodnieniem, budowa elementów uspokojenia ruchu, przebudowa zjazdów oraz remont kładki dla pieszych zlokalizowanej nad rurociągiem ciepłowniczym wraz z dostawaniem jej dla osób niepełnosprawnych — to zmiany, które będą widoczne na ulicy Grota-Roweckiego. W najbliższy wtorek wykonawca rozpocznie swoje prace.

Moc atrakcji w zajezdniach (06.09.2019)

Parady, pokazy sprzętu i taboru, atrakcje dla najmłodszych, wspólne malowanie autobusu, słodki poczęstunek — to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających w najbliższy weekend zajezdnie autobusowe i tramwajową. W imieniu miejskich spółek przewozowych serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Święto 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie (04.09.2019)

Najbliższy weekend przebiegnie pod znakiem wielkiego świętowania 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie. Do obchodów przyłączają się także miejskie spółki transportowe oraz ZDiTM. Zwiedzanie zajezdni, parady pojazdów i podróż wyjątkowym taborem – to tylko część atrakcji, które czekają na mieszkańców naszego miasta i turystów.

Utrudnienia w ruchu 29.08–1.09 (28.08.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Awaria telefonów (22.08.2019)

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZDiTM, od czwartku nie działają telefony stacjonarne w jednostce. Do czasu naprawy uruchomione zostają specjalne numery komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

Utrudnienia na al. Jana Pawła II (22.08.2019)

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace drogowe na ulicy Jana Pawła II. Remontem objęty zostanie odcinek pl. Żołnierza Polskiego do pl. Lotników (kierunek plac Grunwaldzki). Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Półmaraton — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej (22.08.2019)

W związku z organizacją 40. PKO Półmaratonu Szczecińskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w najbliższą niedzielę 25 sierpnia.

Niecodzienny gość na drodze (20.08.2019)

We wtorkowy poranek miała miejsce kolejna udana i jednocześnie wyjątkowa akcja pracownika Nadzoru Ruchu Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Tym razem bezpieczeństwo zostało zapewnione nie tylko kierowcom jadącym drogą o dużym nasileniu ruchu, ale także zagubionemu łabędziowi.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu (14.08.2019)

We wtorek, 20 sierpnia po porannym szczycie komunikacyjnym, w związku z budową Węzła Granitowa, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Od wtorku remont nawierzchni ulicy Gdańskiej (14.08.2019)

Informujemy, że w najbliższy wtorek, 20 sierpnia rozpoczną się prace drogowe na ulicy Gdańskiej. Tym razem nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od ulicy Merkatora do Basenu Górniczego w kierunku prawobrzeża.

przewiń do góry