×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Nowa organizacja na ul. 3 Maja (03.07.2017)

Na ul. 3 Maja obowiązuje już nowa organizacja ruchu. Powstały tu pasy rowerowe, miejsca parkingowe, ustawiono oznakowanie pionowe.

Opłata za holowanie już w każdej kasie (30.06.2017)

Od 1 lipca opłatę za holowanie pojazdów będzie można wnosić w każdej kasie biletowej w Szczecinie. Dotychczas było to możliwe wyłącznie w kasach: Klonowica, Krzekowo, Osiedle Słoneczne.

Utrudnienia w ruchu w sobotę i niedzielę (29.06.2017)

W najbliższy weekend w związku z zaplanowanymi w mieście imprezami nastąpią utrudnienia w ruchu i zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Most Cłowy — ostatni etap prac (28.06.2017)

Prace remontowe na moście Cłowym idą zgodnie z harmonogramem. Rozpoczyna się ostatnia faza realizacji inwestycji.

Kolejne pasy rowerowe w centrum (27.06.2017)

Zgodnie z planem, w nocy z wtorku na środę rozpoczęło się malowanie oznakowania poziomego związanego z nową organizacją ruchu na ul. 3 Maja. Na jezdni powstaną m.in. obustronne pasy rowerowe, które połączone zostaną z wybudowaną niedawno drogą rowerową w ciągu al. Niepodległości.

Postępy na ul. Jagiellońskiej (27.06.2017)

Od miesiąca trwa przebudowa ul. Jagiellońskiej. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, wykonawca realizuje kolejne etapy inwestycji.

Pobiegnie maraton — możliwe utrudnienia (22.06.2017)

W związku z organizacją III Maratonu Szczecińskiego Sanprobi w dniu 25 czerwca w godz. 9:00-16:00 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Powstaje nowy chodnik na prawobrzeżu (22.06.2017)

Trwa budowa oraz remont nawierzchni chodnika na ul. Gryfińskiej, na odcinku od ul. Struga do ul. Hangarowej (bocznej). Mieszkańcy tego obszaru zyskają bezpieczną i wygodną drogę dla pieszych.

Ruszy przebudowa ul. Kwiatowej (14.06.2017)

Jedna z głównych ulic na szczecińskich Gumieńcach zostanie przebudowana. Wykonawca przejął już plac budowy. Prace i utrudnienia zaczną się 19 czerwca.

Procesje Bożego Ciała — możliwe utrudnienia (14.06.2017)

15 czerwca z okazji święta Bożego Ciała ulicami Szczecina przejdą procesje. Możliwe są utrudnienia w ruchu oraz w komunikacji miejskiej. Poniżej publikujemy godziny i trasy procesji zgłoszonych przez szczecińskie parafie.

przewiń do góry