×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Trasa Zamkowa będzie modernizowana (01.06.2017)

Nitka Trasy Zamkowej prowadząca w kierunku miasta zostanie zmodernizowana. Miasto szuka wykonawcy dla zadania „Remont Trasy Zamkowej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 115 w m. Szczecin — jezdnia północna”.

Organizacja ruchu podczas ćwiczeń Baltops (30.05.2017)

W związku z rozpoczynającymi się międzynarodowymi ćwiczeniami Baltops, w okolicy Wałów Chrobrego i nabrzeży, tymczasowo zmieniona zostanie organizacja ruchu.

Jagiellońska już zamknięta (26.05.2017)

Trwają prace budowlane na ul. Jagiellońskiej. Na remontowanym odcinku ulicy, czyli fragmencie od al. Wojska Polskiego do pl. Zamenhofa obowiązuje już czasowa organizacja ruchu.

Remont na Świętego Ducha (25.05.2017)

Od 26 maja do 13 czerwca będą utrudnienia w ruchu polegające na zajęciu jezdni w rejonie ul. Świętego Ducha i w ul. Dworcowej w kierunku ul. 3 Maja w związku z remontem sieci wodociągowej ZWiK. W związku ze zmianami prosimy wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki oraz przepraszamy za utrudnienia.

Startuje przebudowa Jagiellońskiej (24.05.2017)

Wielkimi krokami zbliża się modernizacja fragmentu ul. Jagiellońskiej. W czwartek, 25 maja nastąpi przekazanie placu robót wykonawcy przebudowy, a dzień później, czyli w piątek, 26 maja wprowadzone będą zamiany w organizacji ruchu.  

Ruszają roboty na ul. 9 Maja (22.05.2017)

Wykonawca przejął plac budowy na ul. 9 Maja w Szczecinie. W czasie inwestycji wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rośnie most Cłowy (19.05.2017)

Trwa nasuwanie drugiego z przęseł remontowanego właśnie mostu Cłowego w Szczecinie. W czwartek ekipy pracowników ustawiły konstrukcję nośną tak, aby w piątek móc zacząć proces nasuwania przęsła przy zachodnim brzegu Regalicy.

Ruszy przebudowa ul. 9 Maja (19.05.2017)

Uporządkowany ruch pieszy, lepsze warunki komunikacji samochodowej, poprawa bezpieczeństwa, zwiększenie liczby miejsc parkingowych. Wkrótce ruszy przebudowa ul. 9 Maja w Szczecinie.

Marsz dla Życia (19.05.2017)

W związku z organizacją procesji religijnej „Marsz dla Życia” w dniu 21 maja w godzinach 15:00-16:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Prace w alei Wyzwolenia (16.05.2017)

Kolejna ulica w Szczecinie zyska nową nawierzchnię. We wtorek po szczycie komunikacyjnym rozpocznie się wymiana nawierzchni w alei Wyzwolenia. Prace prowadzone będą miedzy godziną 18 a 6 rano, ale prosimy kierowców o szczególną uwagę.

przewiń do góry