×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zbliża się remont ulicy Jagiellońskiej (16.05.2017)

11.05.2017 r. podpisana została umowa z firmą EUROVIA POLSKA SA na przebudowę ul. Jagiellońskiej. Wartość umowy to kwota 5 998 815,94 zł brutto. Prace zakończą się w ciągu 4 miesięcy od dnia przekazania placu budowy, który został wyznaczony na koniec maja.

Most Cłowy już w Szczecinie! (10.05.2017)

Do Szczecina przypłynęły już wykonane w Gdyni przęsła. Chodzi o dwa segmenty o wymiarach 14 × 100 m, które są konstrukcją nośną nowego mostu Cłowego. W poniedziałek rozpocznie się proces nasuwania.

Piknik nad Odrą 2017 (09.05.2017)

W związku z organizacją „Pikniku nad Odrą 2017” informujemy o możliwych utrudnieniach i zmianach w komunikacji miejskiej od 12 do 15 maja. Prosimy kierowców i pasażerów o szczególną uwagę.

Kolejne przejście dla pieszych zyska wyjątkowe oświetlenie (09.05.2017)

Kolejne przejście dla pieszych zyska wyjątkowe oświetlenie. Trwają prace związane z montażem sygnalizacji ostrzegawczej na ulicy Duńskiej. Po ich zakończeniu zdecydowanie poprawi się bezpieczeństwo w tym rejonie. Szczecin jest jednym z pierwszych miast, w których pojawiło się takie rozwiązanie.

Auta elektryczne przyjadą do Szczecina latem… (08.05.2017)

Czy można przejechać 100 km za 6 zł? To możliwe! W ciągu 60 dni flotę miejskich jednostek zasilą 4 ekologiczne auta o napędzie elektrycznym. Zarząd Dróg i Transportu miejskiego podpisał umowę na zakup i dostawę fabrycznie nowych pojazdów marki Nissan. Samochody będą dofinansowane z WFOŚiGW.

Utrudnienia w ruchu 28 kwietnia-3 maja (26.04.2017)

W związku z planowanymi w dniach 28 kwietnia do 3 maja wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu. Kierowców prosimy o szczególną uwagę.

Remont mostu nad Płonią (26.04.2017)

Około 3 miesiące będą trwały prace związane z remontem mostu nad rzeką Płonią w ciągu ul. Przestrzennej. Poprawione zostaną parametry techniczne przeprawy, ale na czas robót będzie ona zamknięta. Utrudnienia dla kierowców i komunikacji miejskiej rozpoczną się 4 maja.

Wiadukt na Hożej będzie szerszy (25.04.2017)

Trwa weryfikacja dokumentów przetargowych związanych z realizacją zadania „Rozbudowa wiaduktu drogowego nad linią kolejową w ciągu ul. Hożej w Szczecinie”. Na wykonanie prac poprawiających komfort i bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów będzie około 7 miesięcy.

Nowe kładki w przyszłym roku (24.04.2017)

14 miesięcy będą trwały prace związane z likwidacją problemu komunikacyjnego, z którym borykają się mieszkańcy Pomorzan. Przekazany już został plac budowy pod budowę dwóch kładek dla pieszych w ramach zadania pn. „Rozbudowa ul. Krzewinkowej i ul. Budziszyńskiej o ciąg pieszo-rowerowy łączący z ul. Budziszyńską i z ul. Zagonową w Szczecinie”.

Nowy chodnik na ulicy Zielonej (21.04.2017)

Około 30 dni, w zależności od warunków atmosferycznych, będą trwały prace związane z budową chodnika na ulicy Zielonej. Po zrealizowaniu prac na odcinku od ul. Krakowskiej do ul. Bronowickiej podniesie się komfort i bezpieczeństwo pieszych w tym rejonie.

przewiń do góry