×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Jak wygodnie poruszać się po prawobrzeżu? — ANKIETA (24.10.2017)

Jak powinna wyglądać siatka połączeń autobusowych na prawobrzeżu po oddaniu do użytku pętli autobusowej „Turkusowa”? Mieszkańcy już teraz mogą się podzielić swoimi opiniami. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie badającej preferencje pasażerów poruszających się po prawobrzeżu oraz pomiędzy prawobrzeżem i lewobrzeżem.

Tramwaje wracają na Krzywoustego (20.10.2017)

Na dzień 24 października zaplanowano wznowienie ruchu tramwajowego i przywrócenie stałej organizacji ruchu w ciagu ul. Krzywoustego.

Marsz Różowej Wstążki (20.10.2017)

W dniu 21 października w godz. 11:45-13:00 odbędzie się „Marsz Różowej Wstążki”. Na trasie przemarszu mogą wystąpić utrudnienia.

Sieć Tramwajowa Prawobrzeże — konsultacje (20.10.2017)

Trwają konsultacje społeczne dotyczące planów stworzenia Sieci Tramwajowej Prawobrzeże. Przed nami ostatnie, trzecie spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się w poniedziałek 23 października. Konsultacje mają ułatwić podjęcie decyzji o kolejności realizacji trzech proponowanych wariantów.

Utrudnienia na Trasie Zamkowej w środowe popołudnie (18.10.2017)

W związku z nielegalnym zajęciem jednego z pasów na Trasie Zamkowej, przez firmę Orange, na ulicy Gdańskiej utworzyły się korki. Sytuacja jest niezależna od Zarządu Dróg i Transpotu Miejskiego. Na miejsce wysłana została Straż Miejska i Policja, zostały wystawione mandaty i będą wyciągnięte dalsze konsekwencje. Sprawa będzie dokładnie wyjaśniona, za utrudnienia przepraszamy.

Na szczecińskich ulicach coraz jaśniej (18.10.2017)

Na szczecińskich ulicach robi się jaśniej. Energooszczędne, ledowe oświetlenie właśnie powstało, lub pojawi się wkrótce, w kolejnych miejscach. Takie rozwiązania gwarantują zużycie energii elektrycznej na optymalnym poziomie, a także zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom.

Dziesięć ulic zyska nową nawierzchnię (16.10.2017)

Dziesięć kolejnych ulic zyska nową nawierzchnię. Pierwsze prace ruszą w tym tygodniu, a o kolejnych będziemy informować na bieżąco.

Utrudnienia na Kniewskiej, zmiany w komunikacji (12.10.2017)

Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szczecinie informuje, że planuje od dnia 13.10.2017 (piątek) godz. 15:00 do dnia 14.10.2017 (sobota) godz. 18:00 przystąpić do awaryjnego zajęcia pasa drogowego na ul. Kniewskiej przy ul. Lubczyńskiej. W związku z naprawą kanalizacji przewidujemy zamknięcie całej szerokości drogi, co będzie skutkować brakiem możliwości przejazdu pojazdów na ul. Kniewską od strony ul. Lubczyńskiej. Za utrudnienia przepraszamy.

Dzieci wracają do zajezdni! (12.10.2017)

Dzieci znów odwiedzą zajezdnię autobusową na Klonowica. Rozpoczynamy jesienną edycję akcji „Pasażer od przedszkola”. W zeszłym roku ponad 700 maluchów dowiedziało się, jak należy zachowywać się w pojazdach komunikacji miejskiej i na przystanku. Ile grup przyjedzie do nas tym razem, dowiemy się z końcem listopada.

Szczecin stawia na ekologię (10.10.2017)

W miejskim powietrzu będzie mniej spalin! Szczecin ekologicznie modernizuje swoją flotę pojazdów i kupuje kolejne auta elektryczne. Ponadto w naszym mieście powstaną trzy ogólnodostępne stacje szybkiego ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli lepsze możliwości naładowania aut!

przewiń do góry