×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 23 marca (21.03.2017)

Informujemy, że ze względu na zgromadzenie publiczne planowane na 23 marca między godziną 10:00 a 16:00 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Nowość w Szczecinie poprawi bezpieczeństwo pieszych (20.03.2017)

Wyjątkowe oświetlenie przejścia dla pieszych pojawiło się na ulicy Kopernika. Specjalne światełka zatopione w jezdni włączają się automatycznie, gdy wyczują ruch pieszego. To nowość w Szczecinie i w całej Polsce.

Wraca akcja Pasażer od przedszkola (20.03.2017)

W zeszłym roku przez dwa miesiące zajezdnie autobusowe na Klonowica i Struga odwiedziło ponad 700 dzieci. Zapraszamy na wiosenną edycję akcji Pasażer od Przedszkola. Zajęcia organizowane przez ZDiTM, a także spółki przewozowe SPAK i SPAD przeznaczone są dla dzieci z przedszkoli i klas początkowych szkół podstawowych.

Otwarcie ofert na przebudowę ulicy Jagiellońskiej (17.03.2017)

Fontanna w centralnym punkcie, ławeczki, stojaki rowerowe, nowa zieleń i ruch uspokojony. Ulicę Jagiellońską i plac Zamenhofa czeka gruntowna przemiana. W piątek nastąpiło otwarcie ofert na roboty budowlane w tym rejonie.

Most Cłowy — raport z budowy (15.03.2017)

Zakończył się najbardziej widowiskowy etap remontu mostu Cłowego — demontaż przęseł. Teraz na placu budowy widać niewiele, ale to nie oznacza, że nie dzieje się nic. Części przyczółków — korpusu i skrzydełek, zostały rozebrane do poziomu fundamentów. Wszystkie wykonywane obecnie roboty wokół tych elementów zostały przewidziane umową i nie zagrażają terminowi przywrócenia przeprawy do używania.

Zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Struga/Gryfińska/Hangarowa (14.03.2017)

W najbliższy czwartek, 16 marca zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Hangarowa/Struga/Gryfińska. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania i zachowanie szczególnej ostrożności.

Są chętni na budowę kładek (13.03.2017)

Trzy firmy zgłosiły się do realizacji budowy dwóch kładek dla pieszych w ramach zadania pn. „Rozbudowa ul. Krzewinkowej i ul. Budziszyńskiej o ciąg pieszo-rowerowy łączący z ul. Budziszyńską i z ul. Zagonową w Szczecinie”. Otwarcie ofert nastąpiło w ubiegły piątek, trwa analiza dokumentów.

Zmiany na naszych ulicach (10.03.2017)

W Szczecinie jest ponad 1400 ulic o różnej długości i natężeniu ruchu. Każdego dnia w wielu miejscach znikają lub pojawiają się nowe znaki i wprowadzane są organizacje ruchu. Szczególnie wiosną te zmiany są bardziej widoczne.

Nowe rondo już otwarte (07.03.2017)

Otwarte zostało rondo u zbiegu ulic Łubinowej, Handlowej i Nałkowskiej. Przywrócone zostają przystanki komunikacji miejskiej, a przejazd przez przebudowane skrzyżowanie jest płynny.

Niezbyt łaskawa zima dla drogowców (03.03.2017)

Tegoroczna zima nie była łaskawa dla naszych jezdni. Szczególnie po ulewnych deszczach na ulicach Szczecina odsłaniają się kolejne dziury. Drogowcy prowadzą wzmożone prace, jednak prosimy kierowców o szczególną uwagę i zgłoszenia, jeśli zauważą ubytki.

przewiń do góry