×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 23-26 września (21.09.2016)

W związku z wydarzeniami planowanymi na dni 23-26 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego (19.09.2016)

Informujemy, że w związku z awarią zgłoszoną przez ZWiK i zamknięciem ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego, od ulicy Traugutta, pojawią się zmiany na liniach autobusowych 60 i 53.

Wiosenna już prawie gotowa (19.09.2016)

Kończą się prace przy przebudowie drogi, która ma poprawić połączenie północ – południe, łącząc dzielnicę Dąbie z osiedlami Słoneczne, Bukowe, Majowe. Inwestycja poprawi komfort i bezpieczeństwo pieszych i kierowców, a także usprawni dostęp do przebudowanej ulicy Andrzeja Struga. Wiosenna już prawie gotowa, otwarcie za 3 tygodnie.

Utrudnienia w ruchu 13 września (13.09.2016)

Informujemy, że we wtorek 13 września w godzinach 19:00-20:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na ulicach Bogurodzicy, św. Wojciecha, Jagiellońska, pl. Lotników, al. Papieża Jana Pawła II, Piłsudskiego, Wyzwolenia, Niepodległości. Prosimy kierowców o szczególną uwagę podczas procesji.

Nowości na stronie internetowej (12.09.2016)

Ponad 1300 przystanków, 76 linii autobusowych, 12 tramwajowych i aktualizacja co 30 sekund. Na stronie www.zditm.szczecin.pl udostępniona została mapa pokazująca zarejestrowane w systemie pojazdy, w czasie rzeczywistym.

Nowe oznakowanie poziome (09.09.2016)

Pogoda sprzyja, więc trwa odnawianie oznakowania poziomego na tych ulicach, które były remontowane. Zakończyły się już prace przy ulicy Piotra Skargi, tam nowością są oznaczone na czerwono przejazdy dla rowerzystów. Następnie wykonawca przeniesie się na ulice Emilii Plater, Gontyny, Matejki, Chopina, Staszica i sukcesywnie wszystkie inne, na których wymieniona została nawierzchnia.

Zmiany w rejonie budowy na ulicy Mickiewicza (07.09.2016)

W związku z pracami prowadzonymi przy przebudowie skrzyżowania ulic Mickiewicza, Żołnierskiej, Wernyhory i Reduty Ordona od dnia 10.09.2016 r. do odwołania zmieniona zostanie czasowa organizacja ruchu w rejonie prowadzonych prac.

Zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Wyzwolenia, Rayskiego i Malczewskiego (07.09.2016)

Jeszcze w tym roku pojawią się zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Wyzwolenia, Rayskiego i Malczewskiego. Szybciej i wygodniej będzie można przejść na drugą stronę, łatwiejsze stanie się dojście do przystanków tramwajowych. Prace będą trwały do końca listopada.

przewiń do góry