przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Duże utrudnienia na Trasie Zamkowej (07.08.2018)

Remont Trasy Zamkowej wchodzi w ostatnią fazę, co będzie wiązało się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Dodatkowym czynnikiem jest weekendowe wydarzenie na Wałach Chrobrego. Apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.

Czas remontów (07.08.2018)

Skończył się wakacyjny natłok prac prowadzonych w ramach bieżącego utrzymania dróg. Ulica Batalionów Chłopskich, Cyryla i Metodego, Sikorskiego, al. Bohaterów Warszawy, Gdańska i Rydla to tylko kilka ulic, które mają już nową nawierzchnię. We wrześniu wymiana nakładek prowadzona będzie w innych miejscach. Przypominamy, że roboty trwają między innymi na ulicy Wąskiej oraz Wiosennej.

Chwila ochłody w centrum miasta (03.08.2018)

Prognozy nie sprawdziły się, od kilku dni nie padał deszcz, a fala upałów nie ustępuje. W związku z tym na ulice w centrum miasta wyjechały polewaczki.

Utrudnienia w ruchu 4 i 5 sierpnia (02.08.2018)

Informujemy, że w związku z weekendowym wydarzeniem możliwe są utrudnienia w ruchu. Mistrzostwa Europy Kurierów Rowerowych ECMC 2018 odbędą się 4 i 5 sierpnia.

Próbne biegi i podskoki na kładkach (02.08.2018)

Zbliża się zakończenie prac związanych z budową kładek na ulicy Budziszyńskiej. Trwają próby obciążeniowe, które są jednym z elementów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. W czwartek po obiekcie przejechały auta ciężarowe o wadze kilkudziesięciu ton, a także wykonane będą inne testy.

Komunikacja miejska i organizacja ruchu na Pyromagic 2018 (31.07.2018)

Duże imprezy plenerowe wiążą się ze zmianami w kursowaniu transportu publicznego i organizacji ruchu w mieście. Podczas Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic 2018 nie będzie inaczej. Prosimy mieszkańców i przyjezdnych gości o zapoznanie się ze zmianami.

Utrudnienia w ruchu 28-30 lipca (26.07.2018)

Informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu 28-30 lipca.

Owalnie na Niedziałkowskiego (24.07.2018)

Do końca wakacji kierowcy będą mieli do dyspozycji nowe rondo, a rowerzyści kolejne trasy do bezpiecznej jazdy. Tym razem nowa organizacja ruchu powstanie na skrzyżowaniu ulic Wąskiej i Niedziałkowskiego. Drogowcy rozpoczną od wymiany nawierzchni, która rozpocznie się w środę 25 lipca.

Trasa Zamkowa — prace w niedzielę i poniedziałek (20.07.2018)

Przedstawiamy zmieniony przez firmę Intercor harmonogram prac na najbliższy tydzień. Prace przewidywane na piątek/sobotę przesunięte zostały na niedzielę/poniedziałek.

Zmiana organizacji ruchu — Jarmark Jakubowy (19.07.2018)

W związku z organizowanym X Jarmarkiem Jakubowym, od wczoraj (18.07.2018 r.) od godz. 6:00 do 22.07.2018 r. do godz. 23:59 zamknięta dla ruchu została ulica Grodzka, Sołtysia, Staromłyńska na odcinku od ul. Koński Kierat do ul. Grodzkiej, Farna na odcinku od ul. Grodzkiej do ul. Koński Kierat i pl. Orła Białego.

przewiń do góry