×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 29–30 listopada (27.11.2019)

W związku ze zgromadzeniami organizowanymi w najbliższych dniach informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Skatepark w przejściu podziemnym (25.11.2019)

Za kilka tygodni diametralnie zmieni się przejście podziemne na alei Wyzwolenia. Swoje miejsce znajdą między innymi wielbiciele deskorolek. Niebawem rozpoczną się tam prace związane z montażem specjalnych urządzeń i przeszkód. Przejście podziemne zostało zamknięte w poniedziałek.

Życzliwość w komunikacji miejskiej (21.11.2019)

21 listopada jest Światowym Dniem Życzliwości. To dobry czas, żeby przypomnieć o zasadach panujących w komunikacji miejskiej i największych grzechach kierowców aut poruszających się po naszych ulicach, także względem autobusów i tramwajów.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 11 listopada (06.11.2019)

W związku z organizacją wydarzeń związanych z Dniem Niepodległości informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 7 listopada (05.11.2019)

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 7 listopada informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Zmiana organizacji ruchu na węźle Łękno (04.11.2019)

Od 7 listopada, w związku z kolejnym etapem prac przy budowie węzła Łękno, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej dla linii autobusowych 53, 60, 67 i 531.

Kończą się trzy ważne zadania (30.10.2019)

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na trzech ważnych inwestycjach prowadzonych przez ZDiTM. Okolice Pogodna i Śródmieście zmieniły się diametralnie, a remontowane ulice po otwarciu będą służyły pieszym i kierowcom, dając zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo przemieszczania się.

Jest szansa na poszerzenie floty ZDiTM (29.10.2019)

Jest chętny na dostarczenie kolejnych samochodów dla ZDiTM. Do przetargu na dostawę 2 sztuk fabrycznie nowych, kompletnych, wolnych od wad konstrukcyjnych, materiałowych samochodów typu furgon oraz kombivan stanęła jedna firma. Trwa weryfikacja dokumentów i możliwości finansowych jednostki.

Otwarcie skrzyżowania alei Wojska Polskiego z Traugutta (25.10.2019)

Informujemy, że w związku z zakończeniem kolejnego etapu prac na węźle Łękno i otwarciem skrzyżowania alei Wojska Polskiego z ulicą Traugutta od soboty 26 października linia 67 wraca na swoją stałą trasę.

Wszystkich Świętych 2019. Komunikacja miejska i zmiany w organizacji ruchu (24.10.2019)

Tramwaje i autobusy w okolicy cmentarza co 3 minuty, 9 punktów informacyjnych i kontrolnych, 140 osób zabezpieczenia, w kulminacyjnym momencie ponad 130 pojazdów na trasach, nowe linie i przystanki autobusowe. Wszystko po to, aby mieszkańcy Szczecina i osoby przyjezdne mogły sprawnie i bezpiecznie dotrzeć na cmentarz. Prosimy pasażerów i kierowców o zapoznanie się ze zmianami w komunikacji oraz czasową organizacją ruchu.

przewiń do góry