×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

Nowe tablice z nazwami ulic (20.09.2018)

678 nowych tablic z nazwami ulic zostanie zamontowanych w kolejnych miejscach do końca października. Tym razem nowości pojawią się na osiedlach północnego Szczecina oraz na prawobrzeżu.

Zapraszamy dzieci do zajezdni! (18.09.2018)

Dzieci są najważniejszymi pasażerami w komunikacji miejskiej. To ich nawyki i przyzwyczajenia transportowe mogą zaowocować w przyszłości wyborem innego niż prywatne auto środka lokomocji. Rozpoczęły się już akcje, które mają przybliżyć najmłodszym zasady podróżowania autobusami i tramwajami.

Trasa Zamkowa już otwarta! (17.09.2018)

Trasa Zamkowa ponownie otwarta, pierwsze samochody już jadą w kierunku centrum. Podajemy liczby tylko z ostatniego weekendu! W ciągu 55 godzin prawie 100 osób pracowało, żeby umożliwić swobodny przejazd po obiekcie. Na odcinku ponad 2 kilometrów położono 2400 ton masy, a 15 samochodów wykonało 100 kursów! Do tego 6 walców, 3 rozściełacze, koparki, zamiatarki i mnóstwo ciężkiej pracy.

Jaśniej na Nehringa (14.09.2018)

Już dzisiaj wieczorem jaśniej zrobi się na ulicy Nehringa. Chociaż trwają jeszcze prace firmy Strabag, to oświetlenie zostanie uruchomione w piątek wieczorem, żeby poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców.

Kolejne liczniki (14.09.2018)

11 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Wilcza/Obotrycka/Komuny Paryskiej/Przyjaciół Żołnierza.

Utrudnienia w ruchu 13-17 września (13.09.2018)

W związku z planowanymi na najbliższe dni wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Bezpłatne przejazdy na czas zamknięcia Trasy Zamkowej (12.09.2018)

Pasażerowie linii łączących prawo- i lewobrzeże nie będą musieli kasować biletów w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. Przypominamy, że nitka wjazdowa do miasta będzie niedostępna dla samochodów od piątkowego wieczora do wczesnych godzin porannych w poniedziałek.

Ostatni etap prac na Trasie Zamkowej (10.09.2018)

Remont Trasy Zamkowej wchodzi w decydującą fazę. W najbliższych dniach w godzinach wieczornych do dyspozycji kierowców będzie jeden pas, a od piątku od godziny 22:00 obiekt będzie zamknięty dla ruchu całkowicie. 

Nowe kładki już otwarte (04.09.2018)

Uczniowie poszli dzisiaj do szkoły pierwszy raz nowymi kładkami na ulicy Budziszyńskiej. Piesi są bardziej bezpieczni, wygodniej dla rodziców z dziećmi w wózkach i rowerzystów. Nowe obiekty nad ulicą Ustowską zostały oddane do użytku 4 września.

Działania drogowców (31.08.2018)

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się kolejne działania w ramach bieżącego utrzymania dróg. Prosimy kierowców o wyrozumiałość i szczególną uwagę podczas prac drogowców.

przewiń do góry