×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 19-23 wrześna (18.09.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń w rejonie Wałów Chrobrego i ulicy Jana z Kolna oraz w centrum miasta informujemy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Utrudnienia w ruchu 13–16 września (12.09.2019)

W związku z organizacją wydarzeń w dniach 13–16 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Zaglądamy na ulicę Małkowskiego (11.09.2019)

Trwają prace związane z przebudową ważnej części śródmieścia. Odcinek ulicy Małkowskiego od al. Piastów do ul. Bogusława X oraz ul. Królowej Jadwigi od ul. Krzywoustego do ul. Małkowskiego zmienia się diametralnie, a niebawem będzie przestrzenią przyjazną dla pieszych.

Start robót na Grota-Roweckiego (06.09.2019)

Przebudowa drogi, miejsc postojowych, ciągów pieszych wraz z odwodnieniem, budowa elementów uspokojenia ruchu, przebudowa zjazdów oraz remont kładki dla pieszych zlokalizowanej nad rurociągiem ciepłowniczym wraz z dostawaniem jej dla osób niepełnosprawnych — to zmiany, które będą widoczne na ulicy Grota-Roweckiego. W najbliższy wtorek wykonawca rozpocznie swoje prace.

Moc atrakcji w zajezdniach (06.09.2019)

Parady, pokazy sprzętu i taboru, atrakcje dla najmłodszych, wspólne malowanie autobusu, słodki poczęstunek — to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na odwiedzających w najbliższy weekend zajezdnie autobusowe i tramwajową. W imieniu miejskich spółek przewozowych serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Święto 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie (04.09.2019)

Najbliższy weekend przebiegnie pod znakiem wielkiego świętowania 140 lat komunikacji miejskiej w Szczecinie. Do obchodów przyłączają się także miejskie spółki transportowe oraz ZDiTM. Zwiedzanie zajezdni, parady pojazdów i podróż wyjątkowym taborem – to tylko część atrakcji, które czekają na mieszkańców naszego miasta i turystów.

Utrudnienia w ruchu 29.08–1.09 (28.08.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Awaria telefonów (22.08.2019)

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZDiTM, od czwartku nie działają telefony stacjonarne w jednostce. Do czasu naprawy uruchomione zostają specjalne numery komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

przewiń do góry