×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu — Jarmark Bożonarodzeniowy (10.12.2018)

W związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego informujemy o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią od 10 do 24 grudnia. Prosimy kierowców o szczególną ostrożność.

Police w niedzielę bez komunikacji miejskiej (07.12.2018)

W związku z ewakuacją i wyłączeniem z ruchu części Polic w niedzielę od godziny 9:00 skróceniu ulegną trasy linii 101, 102, 103, 106 i 107. Linie 101 i 107 bez zmian kursować będą na trasie Plac Rodła — Police Mścięcino Krzyżówka.

Utrudnienia w ruchu 8 grudnia (04.12.2018)

W związku z planowanymi na 8 grudnia wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach. Kierowców i pasażerów prosimy o cierpliwość, ponieważ w czasie przemarszu będą występowały czasowe wstrzymania ruchu.

Zakończenie prac na Wiosennej (04.12.2018)

Zniknęła zmora kierowców na prawobrzeżu — nie ma już „kocich łbów” na ulicy Wiosennej. Zakończył się już remont, trwają procedury odbiorowe, ale od wtorkowego południa ulica będzie przejezdna.

Utrudnienia na ulicy Klonowica (29.11.2018)

W poniedziałek rozpocznie się frezowanie na kolejnej ulicy. Tym razem remontowana będzie Klonowica — odcinek od skrzyżowania z ulicą Wernyhory do ulicy Żołnierskiej. W związku z tym zmieni się lekko trasa autobusu linii 60.

Dwie firmy chętne na przebudowę ulicy Libelta (20.11.2018)

Dwie firmy złożyły ofertę na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa ulicy Libelta na odcinku od ul. Paderewskiego do ul. Budzysza Wosia w Szczecinie wraz z przebudową oświetlenia”. Trwa weryfikacja otrzymanych dokumentów.

Granitowa otwarta (17.11.2018)

Informujemy, że w sobotę rano ulica Granitowa została otwarta.

Utrudnienia na ulicy Kolumba (16.11.2018)

Przez kilka dni w Szczecinie kręcone będą zdjęcia do filmu fabularnego „Mydło”. W związku z tym w piątek, w kilku miejscach w centrum miasta, kierowcy mogą natrafić na niewielkie utrudnienia w ruchu. 

Ulica Granitowa zamknięta (13.11.2018)

W związku z poważną awarią wodociągów przy posesji 37 ulica Granitowa jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Pomiędzy ulicą Złotą a rondem Ułanów Podolskich uruchomiony został specjalny bus, który jeździ co 20 min. Linie 64 i 66 kursują na odcinkach Klucz Autostrada — Złota i Rondo Ułanów Podolskich — Dąbie Osiedle/Osiedle Bukowe. Apelujemy do kierowców, aby omijali tę okolicę, skorzystali z tras alternatywnych.

Szczecin stroi się na święta (08.11.2018)

Ponad 500 kurtyn świetlnych i prawie 500 różnych ozdób słupowych i przestrzennych rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych. Do uruchomienia tegorocznej iluminacji pozostał niecały miesiąc, włączenie nastąpi 6 grudnia.

przewiń do góry