×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (04.01.2017)

W związku z planowanym na 6 stycznia Orszakiem Trzech Króli mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej w rejonie przemarszu, w godzinach 11:30-14:30.

Życzenia świąteczne (23.12.2016)

Wesołych Świąt!

Zmiany w organizacji ruchu i dodatkowa komunikacja na sylwestra (23.12.2016)

W związku z organizacją Sylwestra Miejskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu i dodatkowych pojazdach komunikacji miejskiej.

Ułatwienia dla pieszych w 2016 roku (21.12.2016)

Zakończyły się roboty w rejonie ulicy Mazurskiej. Na odcinku od Śląskiej do al. Jana Pawła II wymieniona została nawierzchnia i wyremontowano chodniki, teraz trwają prace porządkowe. To jedna z wielu inwestycji przygotowanych głównie z myślą o pieszych.

Koniec prac w rejonie skrzyżowania alei Wyzwolenia z ulicami Rayskiego i Malczewskiego (16.12.2016)

Zakończyły się prace w rejonie skrzyżowania alei Wyzwolenia z ulicami Rayskiego i Malczewskiego. Szybciej i wygodniej można przejść na drugą stronę, łatwiejsze stało się dojście do przystanków tramwajowych. Ułatwienia cieszą szczególnie osoby starsze, rodziców z wózkami dziecięcymi i rowerzystów.

Utrudnienia w ruchu (15.12.2016)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami, informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Zaparkuj i jedź (14.12.2016)

Ponad 400 nowych miejsc parkingowych dla samochodów jest już dostępnych dla kierowców na parkingu Park & Ride przy przystanku tramwajowym SST „Hangarowa”.

Zmiany w okolicy Wałów Chrobrego (12.12.2016)

Reprezentacyjne ulice w okolicy Wałów Chrobrego odzyskują swój blask, wygodniej będzie dla pieszych i kierowców. W najbliższych dniach zakończy się remont nawierzchni i chodników na ulicy Jarowita, Henryka Pobożnego i Zygmunta Starego. Od 12 grudnia na stałą trasę wraca autobus linii 70.

Część mostu Cłowego odpłynęła (05.12.2016)

Zakończył się pierwszy etap związany z demontażem nośnej części mostu Cłowego. Z sukcesem usunięty został środkowy element przęsła środkowego. Prace rozbiórkowe będą trwały jeszcze do końca roku.

Wycinka drzew w Zdunowie. Czasowe zmiany na liniach 73, 93 i G (02.12.2016)

Informujemy, że w związku z wycinką drzew w dniu 5 grudnia od godz. 8:00 do odwołania na ul. Profesora Tomasza Żuka na odcinku od jednokierunkowego dojazdu do szpitala do skrzyżowania ulic Profesora Tomasza Żuka i Przytorze, wstrzymany zostaje ruch kołowy. Następują zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

przewiń do góry