×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zmiany w organizacji ruchu 27.09-1.10 — inauguracja roku akademickiego Akademii Morskiej (26.09.2016)

W związku z uroczystością inauguracji roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie od 27 września pojawią utrudnienia w rejonie Wałów Chrobrego.

Zmiany na linii 75, zamknięcie ul. Reduty Ordona (23.09.2016)

Informujemy, że w poniedziałek 26 września nastąpi częściowe zamknięcie ulicy Reduty Ordona. Awarii uległ kanał deszczowy na wysokości przystanku „Chłopickiego”. Prace będzie wykonywał ZWiK na ul. Reduty Ordona 52.

Prace na ulicy Gdańskiej (23.09.2016)

Informujemy, że w poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Pracami objęty będzie odcinek od Mostu Portowego do ulicy Pieszej (wyjazd z miasta) oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta). Wszystkie roboty przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych i wieczornych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze.

Zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego (22.09.2016)

W dniu 23.09 br. (piątek) o godz. 18.00 ekipy ZWiK i STRABAG po uzgodnieniu z ZDiTM, przystąpią do naprawy jezdni w al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Traugutta. Naprawa prowadzona będzie na jezdni prowadzącej z centrum w kierunku Głębokiego. Na czas wykonywania prac nastąpią ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na skrzyżowaniu.

Nowe tablice w ramach Systemu Informacji Miejskiej (22.09.2016)

779 nowych tablic ulicowych w 320 miejscach pojawi się do końca października w naszym mieście. Trwa montaż kolejnych elementów w ramach Systemu Informacji Miejskiej, nowymi tablicami można się już kierować na Krzekowie-Bezrzeczu.

Utrudnienia w ruchu 23-26 września (21.09.2016)

W związku z wydarzeniami planowanymi na dni 23-26 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego (19.09.2016)

Informujemy, że w związku z awarią zgłoszoną przez ZWiK i zamknięciem ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego, od ulicy Traugutta, pojawią się zmiany na liniach autobusowych 60 i 53.

Wiosenna już prawie gotowa (19.09.2016)

Kończą się prace przy przebudowie drogi, która ma poprawić połączenie północ – południe, łącząc dzielnicę Dąbie z osiedlami Słoneczne, Bukowe, Majowe. Inwestycja poprawi komfort i bezpieczeństwo pieszych i kierowców, a także usprawni dostęp do przebudowanej ulicy Andrzeja Struga. Wiosenna już prawie gotowa, otwarcie za 3 tygodnie.

Utrudnienia w ruchu 13 września (13.09.2016)

Informujemy, że we wtorek 13 września w godzinach 19:00-20:30 pojawią się utrudnienia w ruchu na ulicach Bogurodzicy, św. Wojciecha, Jagiellońska, pl. Lotników, al. Papieża Jana Pawła II, Piłsudskiego, Wyzwolenia, Niepodległości. Prosimy kierowców o szczególną uwagę podczas procesji.

Nowości na stronie internetowej (12.09.2016)

Ponad 1300 przystanków, 76 linii autobusowych, 12 tramwajowych i aktualizacja co 30 sekund. Na stronie www.zditm.szczecin.pl udostępniona została mapa pokazująca zarejestrowane w systemie pojazdy, w czasie rzeczywistym.

przewiń do góry