×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Szczecin stroi się na Święta (30.11.2016)

Ponad 650 kurtyn świetlnych i prawie 500 różnych ozdób słupowych i przestrzennych, w tym 180 nowych, rozświetli niebawem Szczecin. Trwa montaż ozdób świątecznych. Do uruchomienia tegorocznej iluminacji pozostał niecały tydzień, włączenie nastąpi 6 grudnia.

Kolejne liczniki czasu światła (25.11.2016)

Na trzech kolejnych skrzyżowaniach pojawiły się liczniki czasu światła. Nowe urządzenia funkcjonują na ulicy Europejskiej. Kierowcy wiedzą dzięki nim, kiedy włączy się światło czerwone lub ile czasu będą jeszcze czekać na zielone. Urządzenia montowane są w naszym mieście od kilku lat i cieszą się dobrą opinią wśród kierowców i pieszych.

Pasażer od przedszkola (23.11.2016)

Ponad 700 dzieci odwiedziło przez 2 miesiące zajezdnie autobusowe w Szczecinie. Kończy się tegoroczny cykl spotkań „Pasażer od przedszkola”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Ułatwienie dla niewidomych i niedowidzących (21.11.2016)

28 urządzeń dźwiękowych na 14 przejściach dla pieszych pojawiło się w ubiegły weekend w okolicy placu Żołnierza Polskiego. Sygnalizatory pomagają osobom niewidomym i niedowidzącym pokonać skrzyżowania. Sygnały dźwiękowe informują, czy można przejść bezpiecznie na drugą stronę jezdni.

Asfaltowanie pasa jezdni al. Wyzwolenia. Czasowa likwidacja przystanku (16.11.2016)

W związku z planowanym asfaltowaniem pasa jezdni al. Wyzwolenia na odcinku od ul. Piłsudskiego do placu Żołnierza Polskiego od dnia 17.11.2016 r. od godziny 9:00 do zakończenia prac (przewidywany czas prac to 12 godzin) ulega likwidacji tymczasowy przystanek „Plac Rodła LOT” dla linii 86, A, B, C, D, 522, 529, 531, 532 jadących w kierunku Bramy Portowej. Prace będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Hangarowej (15.11.2016)

Informujemy, że w środę w godzinach porannych zostanie wprowadzony na ulicy Hangarowej kolejny etap czasowej organizacji ruchu. Oznacza to zawężenie jezdni do dwóch pasów ruchu, taka organizacja obowiązywać będzie przez 2 tygodnie. Z związku z tym prosimy o wybór tras alternatywnych — przez ulicę Floriana Krygiera, przez Dąbie — zjazd z mostu Pionierów w ulicę Eskadrowej, a następnie ulicą Przestrzenną w kierunku Gryfińskiej lub Pomorskiej. Zachęcamy także do skorzystania ze środków komunikacji zbiorowej.

Zamknięcie skrzyżowania ulic Małopolskiej — Jarowita — Wały Chrobrego (10.11.2016)

W poniedziałek 14 listopada zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Małopolskiej — Jarowita — Wały Chrobrego. W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 70. Autobusy zostaną wycofane z ul. Wały Chrobrego na odcinku od ul. Zygmunta Starego do ul. Małopolskiej.

Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej 11 listopada (09.11.2016)

W związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Spotkanie konsultacyjne dotyczące SST (09.11.2016)

W najbliższy poniedziałek 14 listopada zaplanowane zostały konsultacje społeczne w ważnym szczególnie dla mieszkańców prawobrzeża temacie. Zapraszamy na spotkanie dotyczące „Koncepcji Przebiegu Drugiego Etapu Szybkiego Tramwaju”.

Remont ulicy Zegadłowicza — AKTUALIZACJA (08.11.2016)

Informujemy, że we wtorek 15 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się remont ulicy Zegadłowicza na odcinku od ulicy Jaworowej do ulicy Makowskiej.  Pierwsze roboty prowadzone będą od ulicy Jaworowej w kierunku Pilchowa. 

przewiń do góry