×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Kolejny etap prac na alei Wyzwolenia (07.10.2016)

W najbliższy poniedziałek, 10 października rozpocznie się kolejny etap prac na alei Wyzwolenia. W związku w wymianą nawierzchni na odcinku od placu Rodła do placu Żołnierza Polskiego pojawią się utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Prace będą prowadzone w godzinach 6:00-22:00.

Utrudnienia w ruchu 7 października (06.10.2016)

Informujemy, że 7 października między godziną 19:00 a 20:30 w związku z planowaną procesją mogą pojawić się utrudnienia w rejonie ulic Wielkopolskiej, Podhalańskiej, Mazurskiej i Śląskiej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę na czas przemarszu.

Przygotowania do montażu wag preselekcyjnych (05.10.2016)

W najbliższy czwartek po godzinie 19:00 rozpocznie się wymiana nawierzchni w okolicy Basenu Górniczego. Jest to związane z przygotowaniami do montażu sensorów do wag preselekcyjnych, które pojawią się w tym roku w naszym mieście.

Trwa liczenie pojazdów na przejazdach (05.10.2016)

Trwa pomiar ruchu na wybranych przejazdach kolejowych w naszym mieście. W 10 różnych miejscach liczone są wszystkie pojazdy — samochody, autobusy, motocykle i rowery.

Utrudnienia w ruchu na ulicach Bogumińskiej i Hożej (30.09.2016)

Informujemy, że od poniedziałku 3 października mogą pojawiać się czasowe utrudnienia w ruchu na ulicy Bogumińskiej i Hożej. Prace związane z budową linii kablowej rozpoczyna Enea Operator Sp. z o.o.

Zmiany w organizacji ruchu 27.09-1.10 — inauguracja roku akademickiego Akademii Morskiej (26.09.2016)

W związku z uroczystością inauguracji roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie od 27 września pojawią utrudnienia w rejonie Wałów Chrobrego.

Zmiany na linii 75, zamknięcie ul. Reduty Ordona (23.09.2016)

Informujemy, że w poniedziałek 26 września nastąpi częściowe zamknięcie ulicy Reduty Ordona. Awarii uległ kanał deszczowy na wysokości przystanku „Chłopickiego”. Prace będzie wykonywał ZWiK na ul. Reduty Ordona 52.

Prace na ulicy Gdańskiej (23.09.2016)

Informujemy, że w poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Pracami objęty będzie odcinek od Mostu Portowego do ulicy Pieszej (wyjazd z miasta) oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta). Wszystkie roboty przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych i wieczornych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze.

Zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego (22.09.2016)

W dniu 23.09 br. (piątek) o godz. 18.00 ekipy ZWiK i STRABAG po uzgodnieniu z ZDiTM, przystąpią do naprawy jezdni w al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Traugutta. Naprawa prowadzona będzie na jezdni prowadzącej z centrum w kierunku Głębokiego. Na czas wykonywania prac nastąpią ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na skrzyżowaniu.

Nowe tablice w ramach Systemu Informacji Miejskiej (22.09.2016)

779 nowych tablic ulicowych w 320 miejscach pojawi się do końca października w naszym mieście. Trwa montaż kolejnych elementów w ramach Systemu Informacji Miejskiej, nowymi tablicami można się już kierować na Krzekowie-Bezrzeczu.

przewiń do góry