×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 9-12 listopada (08.11.2018)

W związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości 11 listopada wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W najbliższych dniach należy się także spodziewać z utrudnień w ruchu. Informujemy, że 11 i 12 listopada autobusy i tramwaje jeżdżą według świątecznych rozkładów jazdy, a kasy bietowe ZDiTM będą nieczynne. 

Utrudnienia na Szosie Stargardzkiej (02.11.2018)

W poniedziałek wieczorem rozpocznie się frezowanie na kolejnej ulicy. Tym razem remontowana będzie Szosa Stargardzka — odcinek od skrzyżowania z ul. Przyszłości do mostu nad rzeką Płonią (kierunek na Stargard). Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

Usuwanie usterek na ulicy Mickiewicza (30.10.2018)

W najbliższych dniach kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na ulicy Mickiewicza w okolicy rynku Pogodno. Wykonawca rozpoczął usuwanie usterek ujawnionych podczas procedury odbiorowej zadania „Poprawa bezpieczeństwa pieszych w ciągu ul. Mickiewicza w Szczecinie”.

Wszystkich Świętych — komunikacja miejska i organizacja ruchu (26.10.2018)

Tramwaje i autobusy w okolicy cmentarza co 3 minuty, 10 punktów informacyjnych i kontrolnych, 140 osób zabezpieczenia, ponad 100 pojazdów na trasach, nowe linie i przystanki autobusowe. Wszystko po to, aby mieszkańcy Szczecina i osoby przyjezdne mogły sprawnie i bezpiecznie dotrzeć na cmentarz. Pierwsze zmiany już od soboty 27.10. Prosimy pasażerów i kierowców o zapoznanie się ze zmianami w komunikacji oraz czasową organizacją ruchu.

Liczniki na skrzyżowaniu ulic Taczaka i Łukasińskiego (26.10.2018)

Mamy kolejne skrzyżowanie z licznikami, tym razem jest to sygnalizacja na skrzyżowaniu ulic Taczaka i Łukasińskiego. Zamontowanych zostało tu 10 liczników, które wyświetlają czas światła zielonego.

Utrudnienia na ulicy Salomei (23.10.2018)

Informujemy, że w najbliższy czwartek 25 października rozpocznie się wymiana nawierzchni na ulicy Salomei. Remontowany będzie odcinek od Gontyny do Emilii Plater.

Ważne skrzyżowanie na prawobrzeżu już otwarte! (18.10.2018)

Z ulgą mogą odetchnąć mieszkańcy prawobrzeża, którzy od połowy czerwca nie mogli przejechać przez skrzyżowanie ulic Swojska/Chłopska/Kolorowych Domów. Przed czasem udało się wprowadzić w tym miejscu stałą organizację ruchu i od późnego, środowego południa kierowcy korzystają już płynnie z nowego ronda. Prace wykończeniowe będą trwały jeszcze kilka dni.

Nowy chodnik i oświetlenie na Nehringa (17.10.2018)

Z nowych chodników i oświetlenia mogą już korzystać piesi na ulicy Nehringa. Zakończyły się prace, które poprawiły bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w tej okolicy.

Kolejne liczniki na skrzyżowaniach (15.10.2018)

10 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się na skrzyżowaniu ulic Santocka/Jodłowa oraz Santocka/Witkiewicza. Liczniki zostaną uruchomione w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

Nowe rondo i utrudnienia w ruchu 11-13 października (10.10.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, a także o zmianie w organizacji ruchu planowanej na środowy wieczór.

przewiń do góry