przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:Archiwum aktualnościRSS

Triathlon Szczecin 2018 — zmiany w komunikacji i organizacji ruchu (17.07.2018)

W związku z organizacją dnia 22.07.2018 r. imprezy pn. Triathlon Szczecin 2018 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu środków komunikacji miejskiej. Zmiany będą obowiązywać od dnia 22.07.2018 r. od godz. 4:30 do zakończenia imprezy.

Kolejny etap prac na Trasie Zamkowej (17.07.2018)

Od dnia 19.07.2018 r. rozpoczyna się kolejny etap prac na Trasie Zamkowej. Kolejny etap prac to również kolejne zmiany dla kierowców.

Utrudnienia w ruchu 6 lipca (06.07.2018)

W piątek 6 lipca w godzinach popołudniowych i wieczornych spodziewamy się utrudnień w ruchu. Apelujemy do kierowców o szczególną uwagę, a pasażerów prosimy o cierpliwość.

Urzędnicza Papierowa Rewolucja (06.07.2018)

Każdego dnia w ZDiTM załatwiane są sprawy w kilkunastu działach. Urzędnicy odpowiadają na pisma, przygotowują informacje, obracają ogromną ilością papieru. Większość oficjalnych dokumentów trzeba archiwizować lub zniszczyć, ale są też takie, które mogą być oddane jako makulatura. Pracownicy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego oraz spółki Tramwaje Szczecińskie przyłączają się do Papierowej Rewolucji.

Nowe chodniki i oświetlenie (04.07.2018)

Nowe oświetlenie i wyczekiwany przez pieszych chodnik pojawi się jeszcze w tym roku na ulicy Nehringa na odcinku od Pokoju do Golęcińskiej. Niebawem rozpoczną się w tym miejscu prace budowlane i związane z tym utrudnienia dla kierowców.

Drogowcy w ofensywie (03.07.2018)

Drogowcy prowadzą prace w różnych miejscach w mieście. Prosimy kierowców o zapoznanie się z miejscami, w których w związku z tym mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Start przebudowy drugiej części ulicy Wiosennej (29.06.2018)

Już za kilka miesięcy zniknie zmora kierowców, jaką są „kocie łby” na niewyremontowanej jeszcze części ulicy Wiosennej. W najbliższy poniedziałek startują prace, które poprawią komfort i bezpieczeństwo kierowców i pieszych oraz skomunikowanie prawobrzeżnych osiedli.

Otwarcie łącznicy (29.06.2018)

W najbliższy weekend kierowcy wjeżdżający do miasta poczują zdecydowaną ulgę. W sobotę około południa otwarty zostanie zjazd z Trasy Zamkowej w ulicę Jana z Kolna.

Drogowcy w ofensywie (29.06.2018)

Zgodnie z zapowiedziami wakacje to czas bardzo intensywnych prac drogowców. W tej chwili remontowane są ulice Cyryla i Metodego, Sikorskiego i aleja Bohaterów Warszawy, a w przyszłym tygodniu wymiana nawierzchni rozpocznie się w kolejnych miejscach.

Utrudnienia w ruchu 30.06-3.07 (28.06.2018)

W związku z planowanymi na najbliższe dni wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną ostrożność w rejonie zmian w organizacji ruchu.

przewiń do góry