×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

Utrudnienia w ruchu 1-2 września (30.08.2018)

W związku z weekendowymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Nowe liczniki na skrzyżowaniu (29.08.2018)

24 kolejne urządzenia, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiły się tym razem na placu Szyrockiego. Z nowego rozwiązania już korzystają kierowcy.

Nowy przystanek koło parkingu (29.08.2018)

Od początku września dla kierowców pozostawiających swoje samochody przy parkingu Park and Ride na ulicy Hangarowej pojawi się nowe udogodnienie. Uruchomiony zostaje dodatkowy przystanek, tym razem autobusowy, na którym będą zatrzymywały się linie pospieszne.

Drogowcy już po urlopie (28.08.2018)

Drogowcy kończą krótkie wakacje i w najbliższy czwartek rozpoczną prace związane z wymianą nawierzchni w kolejnym miejscu. Nowa nakładka pojawi się tym razem na ulicy Krakowskiej.

Bezpieczniej dla pieszych na Mickiewicza (23.08.2018)

Wyniesione przejścia, zawężenie jezdni i nowe, wyraźne oznakowanie — to sposoby na poprawę bezpieczeństwa pieszych na ulicy Mickiewicza w rejonie ryneczku Pogodno. Trwają prace przy skrzyżowaniu z ulicą Grzegorza z Sanoka.

Utrudnienia w ruchu 24-26 sierpnia (21.08.2018)

W związku wydarzeniami i zgromadzeniami planowanymi w dniach 24-26 sierpnia informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

15 sierpnia (14.08.2018)

Przypominamy, że 15 sierpnia komunikacja miejska funkcjonuje według świątecznych rozkładów jazdy. Informujemy także o możliwych utrudnieniach związanych z XXX Pieszą Pielgrzymką ze Stargardu do Szczecina. Przemarsz planowany jest w godzinach 10:00-11:00 ulicami Szosa Stargardzka, Zwierzyniecka, Struga i Łubinowa.

Parking P&R najlepszym rozwiązaniem na najbliższe dni (14.08.2018)

Poniedziałek był niezwykle trudny dla kierowców dojeżdżających do centrum z prawobrzeża. Najbliższe dni nie zapowiadają się lżej ze względu na kolejny etap prac na Trasie Zamkowej. Do 20 sierpnia najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie samochodu na parkingu P&R na ulicy Hangarowej. Apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu 9-13 sierpnia (09.08.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami, informujemy o utrudnieniach w ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Duże utrudnienia na Trasie Zamkowej (07.08.2018)

Remont Trasy Zamkowej wchodzi w ostatnią fazę, co będzie wiązało się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Dodatkowym czynnikiem jest weekendowe wydarzenie na Wałach Chrobrego. Apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.

przewiń do góry