×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Są chętni na przebudowę ulicy Grota-Roweckiego (19.07.2019)

Dwie firmy złożyły oferty w przetargu pod nazwą „Przebudowa ul. Generała Grota-Roweckiego w Szczecinie”. Zadanie poprawi komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Inwestycja będzie dofinansowana z Funduszu dróg samorządowych.

Odnawianie oznakowania poziomego (19.07.2019)

Od 22 lipca rozpoczynają się prace związane z odnawianiem oznakowania poziomego na ulicach naszego miasta. Prace prowadzone będą przede wszystkim w nocy, prosimy kierowców o szczególną uwagę, jeśli spotkają pracujących na jezdni drogowców.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu #1 (18.07.2019)

W czwartek 18 lipca po godzinie 10:00 w ciągu ul. Krygiera i Granitowej wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Rozpoczynają się prace przy budowie węzła Granitowa.

Triathlon — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej (17.07.2019)

W związku z organizacją dnia 21.07.2019 wydarzenia sportowego „Triathlon Szczecin 2019” informujemy o zmianach w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Prace na ulicy Drozdowej (17.07.2019)

Trwają prace kanalizacyjne na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną. To roboty w ramach rozbudowy ulicy Drozdowej, która poprawi bezpieczeństwo i komfort pieszych oraz kierowców w tym rejonie.

Chwilowe utrudnienia na ulicy Krzywoustego (17.07.2019)

Na ulicy Krzywoustego koryto jest już gotowe na wykonanie podbudowy betonowej. W związku z tym w środę i czwartek mogą występować chwilowe utrudnienia w rejonie prowadzonych prac. Prosimy kierowców i pieszych o szczególną ostrożność.

Zmiany organizacji ruchu i komunikacji miejskiej na ulicy Santockiej (12.07.2019)

W związku z pracami przygotowawczymi do wymiany nakładki na ulicy Santockiej od 15 lipca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Budowa Węzła Łękno — zmiany w organizacji ruchu #4 (11.07.2019)

Od piątku 12 lipca w związku z pracami przy budowie węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Nowa nawierzchnia na Małkowskiego (09.07.2019)

Trwają prace na ulicy Małkowskiego. Widać już nowe chodniki, a przez najbliższych kilka dni układana będzie tam nowa nawierzchnia jezdni. Ciężki sprzęt jest już na placu budowy.

Prace na łukach (09.07.2019)

Zniknęły już łuki torów na ulicy Krzywoustego. Dzisiaj rozpoczął się ostatni etap rozbiórki, a wykonawca zgodnie z harmonogramem przystąpi do dalszych robót związanych z korytowaniem i układaniem kolejnych warstw konstrukcji.

przewiń do góry