×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zniknęła kładka nad ciepłociągiem (24.10.2019)

Trwają prace rozbiórkowe na ulicy Grota-Roweckiego. Zniknęła już kładka nad ciepłociągiem, ale w ramach zadania wybudowana zostanie nowa, na konstrukcji stalowej wraz z pochylniami dla niepełnosprawnych.

Konserwacja tablic w ramach SIM (23.10.2019)

Trwają prace związane z przeglądem technicznym i konserwacją elementów w ramach Systemu Informacji Miejskiej. Chodzi między innymi o oznakowanie ulic znajdujących się na obszarze osiedli: Centrum, Stare Miasto, Śródmieście-Zachód oraz Pogodno.

Darmowy autobus na Targi Pracy (21.10.2019)

23 października odbędą się XVI Targi Pracy w hali widowiskowo-sportowej NETTO ARENA. W dniu Targów Pracy uruchomimy specjalną, bezpłatną linię autobusową. Nasz „Targobus” oznaczony charakterystycznym napisem „TARGI PRACY” będzie jechał przez ścisłe centrum Szczecina w kierunku Netto Areny (ul. Władysława Szafera 3/5/7).

Przesunięcie przystanku i pasy dla rowerzystów na Krzywoustego (18.10.2019)

Zmieniła się organizacja ruchu na ulicy Krzywoustego. Pojawiło się nowe oznakowanie, a wraz z nim pasy dla rowerzystów. W związku z tym przesunięty został też przystanek autobusowy dla linii 75, 521 i 527.

Trwa wymiana nawierzchni (17.10.2019)

Zakończyły się już utrudnienia związane z wymianą nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Drogowcy przenieśli się na ulice Kostki-Napierskiego oraz Lubczyńską. Prosimy kierowców o szczególną uwagę w rejonie remontowanych odcinków.

Asfalt na Libelta (17.10.2019)

W ostatnich dniach na ulicy Libelta prowadzone były roboty bitumiczne — wykonanie warstwy ścieralnej na całej długości remontowanej ulicy. Dodatkowo na chodnikach intensywnie działają brukarze, a remont zbliża się ku końcowi.

Utrudnienia w ruchu 17–21 października (16.10.2019)

W związku z organizowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu w dniach 17–21 października.

Kolejny etap prac na ulicy Drozdowej (16.10.2019)

W środę rozpoczął się kolejny etap pracy na ulicy Drozdowej. To wiąże się z nowymi utrudnieniami w ruchu, tym razem na odcinku od ul. Szerokiej do skrzyżowania z ul. Żyzną. Prosimy pieszych i kierowców o szczególną uwagę.

Płynnie przez Chopina i Chorzowską (15.10.2019)

Informujemy, że czasowa organizacja ruchu związana z wprowadzeniem ruchu wahadłowego na ulicy Chorzowskiej została zniesiona. Ruch odbywa się już płynnie. Prace związane z przebudową muru oporowego oraz chodnika w okolicy przystanku „Junacka” jeszcze trwają, jednak kierowcy nie powinni mieć już problemów z przejazdem przez ulicę Chopina i Chorzowską.

Lekkomyślność i brawura najczęstszą przyczyną kolizji i potrąceń (14.10.2019)

Każdego dnia dochodzi w Szczecinie do wypadków i kolizji z udziałem komunikacji miejskiej. Jesień to czas, kiedy aura nie sprzyja, a w połączeniu z brawurą i pośpiechem może przyczynić się do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze.

przewiń do góry