×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Awaria telefonów (22.08.2019)

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZDiTM, od czwartku nie działają telefony stacjonarne w jednostce. Do czasu naprawy uruchomione zostają specjalne numery komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

Utrudnienia na al. Jana Pawła II (22.08.2019)

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek rozpoczną się prace drogowe na ulicy Jana Pawła II. Remontem objęty zostanie odcinek pl. Żołnierza Polskiego do pl. Lotników (kierunek plac Grunwaldzki). Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Półmaraton — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej (22.08.2019)

W związku z organizacją 40. PKO Półmaratonu Szczecińskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w najbliższą niedzielę 25 sierpnia.

Niecodzienny gość na drodze (20.08.2019)

We wtorkowy poranek miała miejsce kolejna udana i jednocześnie wyjątkowa akcja pracownika Nadzoru Ruchu Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Tym razem bezpieczeństwo zostało zapewnione nie tylko kierowcom jadącym drogą o dużym nasileniu ruchu, ale także zagubionemu łabędziowi.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu (14.08.2019)

We wtorek, 20 sierpnia po porannym szczycie komunikacyjnym, w związku z budową Węzła Granitowa, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Od wtorku remont nawierzchni ulicy Gdańskiej (14.08.2019)

Informujemy, że w najbliższy wtorek, 20 sierpnia rozpoczną się prace drogowe na ulicy Gdańskiej. Tym razem nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od ulicy Merkatora do Basenu Górniczego w kierunku prawobrzeża.

Utrudnienia w ruchu 15–19 sierpnia (14.08.2019)

W związku z wydarzeniami organizowanymi w najbliższych dniach informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu. Jednocześnie przypominamy, że w czwartek 15 sierpnia komunikacja miejska kursować będzie według świątecznych rozkładów jazdy, a kasy biletowe ZDiTM będą nieczynne.

Pan Grzegorz uratował życie pasażera! (12.08.2019)

Nie wszyscy bohaterowie chodzą w pelerynach. Niektórzy jako strój służbowy ubierają białą koszulę i białą czapkę. Grzegorz Grzegorzak będąc na piątkowej służbie nie spodziewał się, że może uratować komuś życie. Jak ważna jest szybka reakcja i przeszkolenie służb, przekonał się w ubiegły piątek jeden z pasażerów komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na ulicy Gdańskiej (09.08.2019)

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 12 sierpnia zmieni się organizacja ruchu na ulicy Gdańskiej. Z powodu remontu jezdni zamknięty zostanie lewy pas na odcinku od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Wymiana nakładki na ulicy Santockiej (06.08.2019)

W środę wieczorem rozpoczną się prace związane z wymianą nakładki na ulicy Santockiej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę podczas prowadzonych robót. Nowa nawierzchnia pojawi się na odcinku od ulicy 26 Kwietnia do Ku Słońcu.

przewiń do góry