×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Co służby usuwają z jezdni (26.09.2019)

Każdego dnia zmienia się wystrój jezdni, który jest wynikiem nie tylko nieszczęśliwych wypadków, ale także działania osób bez wyobraźni. Niejednokrotnie pisaliśmy o wiadrach, butlach gazowych czy śmietnikach. Tym razem do przedmiotów, które służby usuwają z pasa drogowego doliczamy kanapę, fotel, kontener i Toi Toi.

Warstwa wiążąca na Małkowskiego (23.09.2019)

Trwa układanie asfaltu na ulicy Małkowskiego. Drogowcy pracują na odcinku pomiędzy ulicą Królowej Jadwigi a aleją Piastów.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 27–28 września (23.09.2019)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2019/2020 Akademii Morskiej informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej w dniach 27–28 września.

Prace na ulicy Drozdowej (20.09.2019)

Zmienia się ulica Drozdowa. Obecnie realizowane są roboty na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną. Zakończyła się cześć dotycząca wykonania kanalizacji deszczowej (wpusty deszczowe), jest już okablowanie i słupy pod oświetlenie uliczne.

Węzeł Łękno — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (20.09.2019)

Od poniedziałku 23 września br. w związku z budową węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zmiany dotyczyć będą również komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 19-23 wrześna (18.09.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń w rejonie Wałów Chrobrego i ulicy Jana z Kolna oraz w centrum miasta informujemy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Węzeł Granitowa — organizacja ruchu #3 (13.09.2019)

W poniedziałek 16 września, w związku z budową Węzła Granitowa, wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

Utrudnienia w ruchu 13–16 września (12.09.2019)

W związku z organizacją wydarzeń w dniach 13–16 września informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

przewiń do góry