Zamknięcie ulicy Wojska Polskiego w kierunku Głębokiego

opublikowano: · informacja archiwalna

W dniu 23.09 br. (piątek) o godz. 18.00 ekipy ZWiK i STRABAG po uzgodnieniu z ZDiTM, przystąpią do naprawy jezdni w al. Wojska Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Traugutta. Naprawa prowadzona będzie na jezdni prowadzącej z centrum w kierunku Głębokiego. Na czas wykonywania prac nastąpią ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na skrzyżowaniu.

  • niemożliwy będzie przejazd na wprost dla pojazdów jadących z centrum w kierunku Głębokiego
  • niemożliwy będzie lewoskręt z ul. Traugutta w al. Wojska Polskiego

Autobusy komunikacji miejskiej kursować będą bez zmian. Pojazdy poruszać się będą po torowisku tramwajowym.

W związku z koniecznością wykonania prac kierowców prosimy o omijanie skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ulicą Traugutta. Zachęcamy do jazdy ulicami Niemierzyńską i Arkońską oraz kierowanie się z ulicy Zaleskiego w ulicę Lindego. Normalny ruch na skrzyżowaniu przywrócony zostanie po zakończeniu naprawy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.