Prace na ulicy Gdańskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Pracami objęty będzie odcinek od Mostu Portowego do ulicy Pieszej (wyjazd z miasta) oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta). Wszystkie roboty przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych i wieczornych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze.

Remont nawierzchni obejmie frezowanie, regulację infrastruktury podziemnej i ułożenie kolejnych warstw. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg potrwają około 2-3 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych. Ruch samochodowy będzie odbywał się normalnie z czasowymi utrudnieniami w nocy i wieczorem na czas prowadzenia robót.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku umożliwiona będzie pełna przejezdność na ulicy Floriana Krygiera. Prace prowadzone będą już tylko na poboczu.

Prosimy kierowców o szczególną uwagę. Za utrudnienia przepraszamy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.