Ulice w rejonie wizytówki Szczecina będą wyremontowane

opublikowano: · informacja archiwalna

Wizytówka Szczecina zyska nowe jezdnie. W poniedziałek rozpoczęły się przygotowania do remontu ulic wokół placu Solidarności. Prace będą prowadzane w ciągu dnia i w nocy.

Wymiana nawierzchni prowadzona będzie na ulicy Małopolskiej od Hołdu Pruskiego do Piotra i Pawła, Tadeusza Mazowieckiego, Piotra Pawła, na Trasie Zamkowej od Piotra Pawła do Matejki, Matejki od Małopolskiej do Zygmunta Starego, Hołdu Pruskiego do Małopolskiej. W ramach prac poza wymianą nawierzchni wyregulowane będą urządzenia podziemne. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg będą trwały około 3 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych. Prosimy o szczególną uwagę w rejonie prowadzonych prac.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.