Świet(l)ny Szczecin — konkurs

opublikowano: · informacja archiwalna

Za oknami zima w pełnej okazałości. Klimatu dodają przepiękne ozdoby świąteczne, które można znaleźć niemal w każdej części Szczecina. Doskonale prezentują się także na zdjęciach, które nadesłano w ramach konkursu zorganizowanego przez ZUK i ZDiTM.

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz Zakład Usług Komunalnych wystartował z noworocznym konkursem fotograficznym o nazwie Świet(l)ny Szczecin. Trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie.

Jaki należało spełnić warunek, aby wziąć w nim udział? Trzeba było zrobić zdjęcie wybranych przez siebie iluminacji świątecznych znajdujących się w Szczecinie i do 22 stycznia wysłać na adres konkurs@zuk.szczecin.pl

Galeria wszystkich zdjęć znalazła się 23 stycznia na profilu www.facebook.com/szczecin.eu, gdzie obywa się również głosowanie. Potrwa do 27 stycznia do godziny 14. Pięć zdjęć z największą liczbą polubień otrzyma ufundowane przez ZUK i ZDiTM gadżety, m.in. kubki, kalendarze, pendrive’y. O wynikach konkursu zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Business Day 4 w Szczecinie

Ciekawe warsztaty i wykłady czekają na uczestników czwartej już edycji Business Day - Pokolenie X, Y, Z na rynku pracy.

Jeszcze można dołączać do 5. Szczecińskiego Biegu Nocnego

Ponad 1000 biegaczy zapisało się już na 5 edycję Szczecińskiego Biegu Nocnego. Do wydarzenia zostało niewiele ponad 2 tygodnie, a pakietów ubywa z każdym dniem.

Przy Jeziorku Słonecznym powstaje nowa ścieżka rowerowa

To tylko jeden z elementów całego projektu, obejmującego poprawę infrastruktury rekreacyjnej przy Jeziorku Słonecznym. Prace nad jego realizacją właśnie trwają.