Prace w alei Wyzwolenia

opublikowano: · informacja archiwalna

Kolejna ulica w Szczecinie zyska nową nawierzchnię. We wtorek po szczycie komunikacyjnym rozpocznie się wymiana nawierzchni w alei Wyzwolenia. Prace prowadzone będą miedzy godziną 18 a 6 rano, ale prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Remontem objęty zostanie odcinek od placu Żołnierza Polskiego do ulicy Malczewskiego, w obu kierunkach. W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace będą trwały około dwóch tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych i będą prowadzone po szczycie komunikacyjnym.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.