Rajd i festyn — czasowa organizacja ruchu

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją rajdu Baltic Classic oraz Festynu SP 63 i imprezy „Trasa Czerwonej Nitki” informujemy o możliwych utrudnieniach w dniu 10 czerwca. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

10 czerwca w Szczecinie odbędzie się rajd samochodowy Baltic Classic. 10 czerwca od godz. 6:00 do 22:00 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ul. Jana z Kolna, Jarowita, Admiralskiej, Komandorskiej, Wały Chrobrego, Zygmunta Starego, Szczerbcowej, Wawelskiej, Małopolskiej, Storrady-Świętosławy, Kapitańskiej.

10 czerwca w Szczecinie przy ul. Grodzkiej odbędzie się Festyn Rodzinny w SP 63. W związku z tym 10 czerwca w godz. 9:00-14:15 wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ul. Grodzkiej, ul. Sołtysiej, ul. Farnej, ul. Kuśnierskiej.

10 czerwca w godz. 00:01 do godz. 23:45 na wykorzystany zostanie pas drogowy na ul. Admiralskiej i ul. Komandorskiej w celu organizacji imprezy „Trasa Czerwonej Nitki”.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.