Roboty na ul. Pokoju, Niedziałkowskiego i Skargi

opublikowano: · informacja archiwalna

Zarząd Dróg i Trasportu Miejskiego informuje, że dnia 2 listopada od godz. 8 planowane są roboty drogowe polegające na frezowaniu na ul. Pokoju, Niedziałkowskiego (odcinek Wąska — al. Jana Pawła II) i Piotra Skargi (al. Wojska Polskiego — Wawrzyniaka).

Prace odbędą się w ramach inwestycji „Wymiana powierzchni bitumicznej na ulicach Szczecina w podziale na części”. Roboty na ul. Pokoju zaplanowano na dni 2-3 listopada, a na Niedziałkowskiego i Skargi na 2 listopada.

Wykonawca dołoży wszelkich starań, aby utrudnienia były jak najmniejsze. W trakcie trwania prac na wymienionych ulicach ruch będzie się odbywał wahadłowo. Po zejściu ekip ulice są w pełni przejezdne. Przypominamy jednak, że ciężki sprzęt, a także odsłonięte po frezowaniu elementy w jezdni mogą powodować utrudnienia. Frezowanie miało już miejsce na ulicach: Kablowej, Kwiatów Polskich, Kościelnej i Polickiej. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.