Brama Portowa z sekundnikami

opublikowano: · informacja archiwalna

25 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego pojawiło się w naszym mieście, tym razem na Bramie Portowej. Z nowego rozwiązania kierowcy będą korzystali od poniedziałkowego popołudnia.

W rejonie skrzyżowania w najbliższych dniach będą trwały prace związane z rozbudową sterownika sygnalizacji świetlnej. Docelowo liczniki będą działały w godzinach 4:30-23:00.

Dzięki wyświetlaczom czasu światła kierowcy wiedzą, kiedy włączy się światło czerwone lub ile czasu będą jeszcze czekać na zielone. Urządzenia montowane są w naszym mieście od kilku lat i cieszą się dobrą opinią wśród kierowców i pieszych.

W Szczecinie liczniki czasu światła można teraz spotkać na 40 skrzyżowaniach, łącznie urządzeń jest 284.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.