Trasa Zamkowa — prace w niedzielę i poniedziałek

opublikowano: · informacja archiwalna

Przedstawiamy zmieniony przez firmę Intercor harmonogram prac na najbliższy tydzień. Prace przewidywane na piątek/sobotę przesunięte zostały na niedzielę/poniedziałek.

Powyższe spowodowane jest niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  • 22 lipca br. (niedziela) od godz. 20:00 do 23 lipca br. (poniedziałek) godz. 19:00 — zamknięcie prawego pasa ruchu na czas demontażu barier drogowych i ułożenia masy asfaltowej (jeden dzień). W godzinach 6:00-8:00 dnia 23 lipca br. (poniedziałek) udostępnione będą dwa pasy ruchu dla ruchu ogólnego.
  • 23 lipca br. (poniedziałek) godz. 19:00 — zajęcie lewego pasa ruchu. Ruch odbywać się będzie po prawym i środkowym pasie ruchu.

Przypominamy, że 20 lipca br. (piątek) od godz. 19:00 na czas montażu dylatacji zamknięty zostanie dla ruchu zjazd (łącznica) z Trasy Zamkowej w ul. Jana z Kolna.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.