Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Reymonta

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z przebudową ul. Reymonta oraz towarzyszącymi jej robotami budowlanymi w najbliższych dniach zmieniona zostanie organizacja w rejonie prowadzonych prac.

Od środy 24 kwietnia wprowadzone zostaną następujące zmiany:

  • zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Reymonta od skrzyżowania z ul. Budzysza Wosia do ul. Reymonta nr 51,
  • na długości ul. Reymonta 51 do 73 wprowadzony ruch dwukierunkowy umożliwiający dojazd mieszkańcom do posesji od łącznika ul. Grzegorza z Sanoka, przy sklepie „Społem”,
  • wydzielenie strefy parkowania „Kiss & Ride” w ciągu ul. Przybyszewskiego na wysokości SP nr 3, umożliwiającej parkowanie rodzicom i odprowadzanie dzieci do szkoły. Postój ograniczony będzie do 10 min w godz. 7–17.

Podczas trwania tego etapu zapewnione będzie dojście mieszkańców do posesji, dojazd służb ratunkowych oraz w godzinach 19–7 dojazd służb komunalnych. O kolejnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody – tu porwie was wir nauki

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.