Utrudnienia na ulicy Gdańskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 12 sierpnia zmieni się organizacja ruchu na ulicy Gdańskiej. Z powodu remontu jezdni zamknięty zostanie lewy pas na odcinku od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Pierwszy etap prac związany będzie z budową wpustów na lewym pasie odcinka od Basenu Górniczego do mostu Pionierów Miasta Szczecina. Ta część remontu będzie trwała do 14 sierpnia, tak by na długi weekend przejazd możliwy był wszystkimi nitkami jezdni.

Informujemy również, że od 19 sierpnia wprowadzony zostanie II etap czasowej organizacji ruchu — zamknięty będzie prawy pas, dojazd na estakadę E3 (wyjazd na Dąbie). W tym wypadku roboty zakończą się w połowie września. 

W drugiej połowie września rozpocznie się III etap remontu dojazdu do estakady E3 (zjazd na Dąbie).

W ramach prac planowana jest zmiana pochylenia najazdu nawierzchni w kierunku estakady E3.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody – tu porwie was wir nauki

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.