Ostatni etap prac na ulicy Reymonta

opublikowano: · informacja archiwalna

Prace na ulicy Reymonta wchodzą w ostatnią fazę. Do wykonania zostały jeszcze prace brukarskie, a to wiąże się z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu. Nowe utrudnienia czekają na kierowców od najbliższego poniedziałku.

Do zabrukowania zostały wyniesione skrzyżowania, które poprawią bezpieczenstwo pieszych w remonotowanej okolicy, plac pomiędzy rynkiem a ulicą Mickiewicza oraz parking wzdłuż rynku. Prowadzone będą także prace kanalizacyjne i te związane z ustawieniem słupków czy wprowadzeniem stałej organizacji ruchu.

W związku z tym w najbliższy poniedziałek o godzinie 9:00 wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu, który zakłada:

  • zamknięcie placu pomiędzy rynkiem a ul. Mickiewicza,
  • wprowadzenie zakazu skrętu w prawo/lewo w ciągu ul. Mickiewicza w kierunku rynku.

Prosimy kierowców o szczególną uwagę, a okolicznych mieszkańców i użytkowników targowiska o wyrozumiałość.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Jerzy Owsiak na placu WOŚP

Dzisiaj odbyło się oficjalne odsłonięcie tabliczek z nazwą nowego placu. W wydarzeniu osobiście udział wziął prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Długi weekend wykorzystaj na zwiedzanie

Przed nami kilka wolnych dni, w trakcie których można wybrać się na wycieczkę po Szczecinie i okolicach. Polecamy wypady nad wodę oraz korzystanie z infrastruktury, która czeka na turystów.

Arkonka otwiera sezon

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszystkich miłośników wodnych i słonecznych kąpieli zapraszamy na „szczecińską Majorkę”.