Nowa nawierzchnia na kolejnych ulicach

opublikowano: · informacja archiwalna

Przypominamy, że trwają prace związane w wymianą nawierzchni na kilku ulicach. Utrudnień można się spodziewać na Unisławy, Stoisława oraz Kostki Napierskiego, a od przyszłego tygodnia także na ulicy Rymarskiej.

Standardowo, w ramach prac wykonane zostanie frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej.

Ulice będą przejezdne, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne oraz prowadzenie ruchu wahadłowo.

Ulica Rymarska będzie remontowana od 18 sierpnia. Prace nadal prowadzone będą także na ulicach Unisławy, Stoisława i Kostki Napierskiego. Zakończenie planowane jest około 25 sierpnia, w zależności od warunków atmosferycznych.

Działania wykonuje firma Strabag w ramach umowy na bieżące utrzymanie ulic.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.