Dwa dni utrudnień na ulicy Metalowej

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że 5 i 6 listopada pojawią się utrudnienia na ulicy Metalowej. Mają one związek z budową węzła przesiadkowego w Podjuchach. Prosimy kierowców i pieszych o szczególną ostrożność.

5 listopada na czas wykonania frezowania ul. Metalowej zostanie zamknięty dla ruchu pas prawy (pas wschodni w kierunku miasta). Teren budowy wygrodzony zostanie zaporami drogowymi. Jezdnia na odcinku robót zostanie zawężona do 3.5 m. Ruch prowadzony będzie wahadłowo. Na odcinku objętym robotami ustawione zostaną tymczasowe sygnalizatory uliczne. Ruch pieszy odbywać się będzie po wschodniej stronie ul. Metalowej. Następnie prace wykonane zostaną po drugiej stronie, a organizacja ruchu będzie wyglądała analogicznie.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.