Utrudnienia na ulicy Hrubieszowskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Przed nami ostatnie prace związane z przebudową ulicy Hrubieszowskiej. Na kolejne dni zaplanowane jest układanie nawierzchni, dlatego kierowcy muszą spodziewać się dodatkowych utrudnień.

Na dni 23, 26, 27.04.2021 r. zaplanowane są roboty bitumiczne na ul. Hrubieszowskiej.

  • W piątek 23 kwietnia wykonywane będą prace związane z wykonywaniem konstrukcji jezdni na odcinku ul. Hrubieszowskiej od strony ul. Spiskiej — brakujące 60 m.
  • W piątek 23 kwietnia roboty na wysokości wjazdu na stację paliw Orlen w kierunku ul. Ku Słońcu — odcinek około 30 m.
  • W dniach 26–27.04.2021 r. wykonywana będzie warstwa ścieralna na całym zadaniu (Hrubieszowska główna + łącznik Hrubieszowska). Jeżeli warunki atmosferyczne umożliwią, to wykonawca planuje zamknąć się z pracami bitumicznymi w ciągu jednego dnia — jeżeli nie, to prace mogą przedłużyć się na wtorek.
  • Dojazd do stacji paliw Orlen ma być zachowany. 

Prace na ulicy Hrubieszowskiej powinny zakończyć się w pierwszej połowie maja.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.