Torowa rewolucja. Dwie istotne zmiany w organizacji ruchu.

opublikowano: · informacja archiwalna

Najbliższe dni to kilka zmian dla kierowców na obu zadaniach związanych z torową rewolucją. Prosimy o szczególną uwagę osoby poruszające się aleją Wyzwolenia, a także ulicą Chmielewskiego.

10 czerwca wprowadzony zostanie kolejny etap czasowej organizacji ruchu w związku z przebudową torowisk tramwajowych.  W ramach tego etapu wykonywane będą prace związane z przebudową układu drogowego i torowego na ul. Chmielewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Tama Pomorzańska do ul. Klemensiewicza. W związku z tymi pracami wprowadzone zostaną następujące zmiany:

Od dnia 10.06.2022  będzie obowiązywał obustronny zakaz postoju w celu usunięcia pojazdów z placu budowy,
Ruch pojazdów będzie  dwukierunkowy. Od skrzyżowania z ul. Tama Pomorzańska do adresu Chmielewskiego 24 (przy garażowisku) ruch po wschodniej stronie ul. Chmielewskiego. Od adresu Chmielewskiego 24 do ul. Klemensiewicza ruch pojazdów przerzucony na zachodnią stronę ul. Chmielewskiego,
Nastąpi wyłączenie sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy browarze „Bosman”.

11 czerwca zamknięty zostanie środkowy pas jezdni na ulicy Wyzwolenia 1-3. Wyłączenie na kilka dni pasa w kierunku Bramy Portowej wiąże się z pracami sanitarnymi.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.