Nowa nakładka na Moście Pionierów

opublikowano: · informacja archiwalna

W najbliższy poniedziałek rozpocznie się wymiana nakładki na kolejnej szczecińskiej ulicy. Drogowcy będą robić wszystko, żeby uciążliwość dla kierowców była jak najmniejsza, a większość prac będzie wykonywana w nocy. Tym razem remontem objęty zostanie Most Pionierów, nitka wjazdowa do miasta. Prosimy kierowców o szczególną uwagę i wyrozumiałość.

Pierwszy raz od blisko 20 lat wymieniona zostanie nawierzchnia na Moście Pionierów. Roboty zaczną się w poniedziałek po popołudniowym szczycie komunikacyjnym, frezowaniem prawego pasa. Prosimy kierowców o szczególn uwagę.

Z uwagi na charakter prac, także konserwacyjnych, wyłączony z ruchu będzie najpierw cały prawy pas ruchu na obiekcie, w późniejszym etapie zamiennie kolejne. Pozwoli to na szybsze przeprowadzenie prac, które zaplanowane są do połowy lipca, ale zapewni także bezpieczeństwo kierowcom, pracownikom wykonawcy i samym urządzeniom mostowym, które będą czasowo odsłonięte.

Przypominamy, że remontem nawierzchni objęta zostanie nitka wjazdowa do miasta i 400 metrowy odcinek poprzedzający.

Prace będą prowadzone głównie w nocy, ale w ciągu dnia także będzie można zobaczyć drogowców.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.