Kolejne liczniki na skrzyżowaniu

opublikowano: · informacja archiwalna

W kolejnym miejscu w naszym mieście pojawiły się sekundniki. 15 nowych urządzeń zamontowanych zostało na skrzyżowaniu Wszystkich Świętych – Arkońska – Niemierzyńska – Majdańskiego.

Na szczecińskich skrzyżowaniach pojawią się kolejne urządzenia wskazujące czas wyświetlania światła zielonego. Dzięki wyświetlaczom czasu światła kierowcy wiedzą kiedy włączy się światło czerwone lub ile czasu będą jeszcze czekać na zielone. Urządzenia montowane są w naszym mieście od kilku lat i cieszą się dobrą opinią wśród kierowców i pieszych. Po montażu ulicy Arkońskiej liczniki pojawią się także na skrzyżowaniu Bogumińska- Hoża.

W Szczecinie liczniki są ponad 50 skrzyżowaniach, łącznie zainstalowanych jest blisko 450 urządzeń.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.