Utrudnienia w ruchu – prace naprawcze na alei Papieża Jana Pawła II

opublikowano: · informacja archiwalna

Tymczasowa organizacja ruchu w pasie drogowym al. Papieża Jana Pawła II na czas prowadzenia tam gwarancyjnych prac naprawczych zostanie wprowadzona 28.08.2023 r. Wcześniejszy termin rozpoczęcia prac został przesunięty z 24.08.2023 r. z uwagi na bezpieczeństwo uczestników PKO Półmaratonu Szczecińskiego.

Zamknięty zostanie pas do jazdy na wprost na odcinku od ul. Niedziałkowskiego do skrzyżowania z ul. Wielkopolską. Jazda na wprost będzie odbywać się lewym pasem. Zamknięty zostanie także lewy pas wzdłuż alei na odcinku od ul. Niedziałkowskiego do ul. Felczaka pomiędzy przejściami dla pieszych. Możliwość skrętu w prawo i jazdy na wprost będzie możliwa prawym pasem. Kolejna zmiana zostanie wprowadzona na odcinku al. Papieża Jana Pawła II od ul. Felczaka do ul. Niedziałkowskiego i obejmować będzie punktowe zamknięcie lewego pasa. Na odcinkach objętych pracami naprawczymi wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.