Prace remontowe łącznika między Trasą Zamkową a ul. Panieńską

opublikowano: · informacja archiwalna

W sobotę tj. 23.09.2023 r. od godz. 7.00 do godz. 16.00 zostanie zamknięty dla ruchu łącznik między Trasą Zamkową a ul. Panieńską w związku z  prowadzonymi  pracami drogowymi. Prace remontowe będą polegać na wymianie uszkodzonej nawierzchni z kostki betonowej. Prace prowadzone będą  w ramach umowy na bieżące utrzymanie dróg.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Świętujemy 10 lat Centrum Żeglarskiego! Zobacz program

10 maja spotkamy się nie tylko po to, aby zainaugurować sezon żeglarski, ale również po to, aby świętować 10-lecie Centrum Żeglarskiego w Szczecinie.

Podwójna dawka rozrywki w kręgielni Fabryki Wody!

Z okazji długiego weekendu majowego przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich fanów dobrej zabawy.

SBO 2026: To już dziś – zakończenie naboru projektów!

Jeszcze tylko dziś do godziny 15.00 mieszkańcy mogą zgłaszać swoje projekty do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.