Nowa ścieżka rowerowa na ul. Sczanieckiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Rowerzyści mogą już korzystać z nowej ścieżki rowerowej na ul. Sczanieckiej. W ramach inwestycji ZDiTM wybudowano ścieżkę, ale także przebudowano chodniki i zjazdy, a także istniejącą sygnalizację świetlną.

W ubiegłym tygodniu odbył się odbiór końcowy zadania. W jego ramach na ul. Sczanieckiej m.in. wybudowano ścieżkę rowerową o nawierzchni bitumicznej, przebudowano chodniki i zjazdy, a także kolidujące uzbrojenie, przebudowano również istniejącą sygnalizację świetlną. Wykonawca – w ramach nasadzeń zastępczych - posadził 15 drzew.

W ramach inwestycji wprowadzona została zmiana na skrzyżowaniu Sczanieckiej – E. Plater – Gontyny; na jezdni prawej ul. Gontyny na pasie do jazdy na wprost w kierunku ul. Wilczej została dodana relacja w lewo nie powodując zmian w geometrii jezdni.

Wartość inwestycji to 1 177 199,96 zł brutto, wykonawcą jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Nowa odsłona projektu Pytania o Szczecin

Ciekawostki, nieznane fakty, unikatowe opinie, wyjątkowi gości. To nowa odsłona projektu Pytania o Szczecin, który skierowany jest przede wszystkim do młodzieży z naszego miasta.

Straż Miejska poszukuje chętnych do pracy. Co oferuje?

Chcesz zostać strażnikiem miejskim? Zapraszamy 25 kwietnia na Targi Pracy w Netto Arena, tam będziemy mieć swoje stanowisko i będzie można uzyskać więcej informacji.

Bezpieczny Senior. Strażnicy miejscy uczą i informują o bezpiecznym zachowaniu

Poniedziałkowe spotkanie w Klubie Delta odbyło się z udziałem starszej publiczności, ale jakże młodej duchem.