Prace przy budowie parkingu przy ul. Dunikowskiego i ul. Milczańskiej na ukończeniu

opublikowano: · informacja archiwalna

Trwają prace wykończeniowe i porządkowe przy budowie parkingu na ul. Dunikowskiego i ul. Milczańskiej w Szczecinie. Wykonawca inwestycji przystępuje także do montażu elementów organizacji ruchu.

Inwestycja objęła przebudowę istniejącego układu komunikacyjnego tak, aby był bezpieczniejszy i bardziej funkcjonalny. Projekt zakłada przebudowę drogi wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi przy ul. Milczańskiej i ul. Dunikowskiego. 

Powstało tam łącznie 31 miejsc postojowych - prostopadłych i równoległych w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe posiadają nawierzchnię z płyt ażurowych. Projektowana jezdnia obsługująca została wykonana z szarej kostki betonowej. Dodatkowo wykonane zostały ciągi piesze.

Wykonawcą inwestycji jest firma Usługi Transportowo Budowlane - Bernard Baranowski, wartość zadania to 672 342,11 zł brutto. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.